Vyhledávání


Kontakt

www administrátor

E-mail: admin@terezavoriskova.cz

Novinky

fotky

11.05.2010 19:29
Tak konečně budou poslány fotky a autogramy všem co si o ně napsali, omlouvám se za dlouhé čekání :-) Poprosím další případné zájemce o fotku nebo podpis aby si o ně napsali buď do Švandova divadla, nebo do divadla Komedie a přiložili ofrankovanou obálku. Budeme se snažit odpovídat hned jak dopis...

Fotografie z Ústecké ZOO 28.9.2009 - křtění Irbise (sněžného levharta Nangu)

14.10.2009 14:11
     Tereza Voříšková křtila 28.9.2009 Irbise - sněžného levharta Nangu v Ústecké ZOO. (Fotky jsou speciálně upraveny)   (autor Josef "Hellmut" Vojáček)

Premiéra filmu "Ať žijí rytíři"

07.10.2009 11:05
     Dnes večer 7.10.2009 je premiéra filmu "Ať žijí rytíři", které se učastním a přinesu Vám informace včetně recenze filmu.

Terčiny novinky č.5

08.09.2009 18:27
     Dnes vyšel videoklip Kryštof (složil Richard Krajčo) - cyRáno      Také k nám zavítala malá ochutnávka z filmu Ireny Pavláskové "Zemský ráj to napohled". Premiéra je stanovena na 17.11.2009  

Terčiny novinky č.4

01.09.2009 13:29
     V časopise InStyle jsou krásné fotky Terezy. Jedná se o číslo 9/2009, které právě v prodeji.        Po filmu "2Bobule je i film-seriál "Ať žijí rytíři" na facebooku. Staňte se fanouškem! AŤ ŽIJÍ RYTÍŘI facebook      8.10.2009...

Během prosince nastanou změny na webu

09.12.2008 09:49
     Možná se někdo lekl, zda po měsíci neskončím. Nejen, že web pojede dál, ale chystám spoustu novinek.      Prozradím alespoň některé. Velkou změnou bude paralelní mutace do anglického jazyka. Dále chystám soutěže o ceny. Prostor pro tento web byl také...

Další fotografie Terezy z připravovaného seriálu "Než se táta vrátí" od Patrika Stanka

03.12.2008 12:47
     Přináším slíbenou druhou půlku fotografií z připravovaného seriálu NEŽ SE TÁTA VRÁTÍ. (Pro shlédnutí celé galerie klikněte na fotku.)      (Tyto fotografie podléhají copyrightu a není dovoleno je vkládat na jiné stránky bez svolení jejich autora.)

Překrásné fotografie Terezy z připravovaného seriálu "Než se táta vrátí" od Patrika Stanka

02.12.2008 15:58
     Přínáším vám exkluzivní fotografie z připravovaného televizního seriálu NEŽ SE TÁTA VRÁTÍ. Dnes to bude první půlka. Zítra bude následovat zbytek. Užijte si je. (Pro shlednutí celé galerie, klikněte na fotku.)      (Tyto fotografie podléhají copyrightu...

Uvolněte se, prosím ze 3.10.2008

28.11.2008 11:31
     Kdo neviděl pořad "Uvolněte se, prosím", vysílané 3.10.2008, má možnost jej shlédnout na stránkách České televize. Zde klikněte pro více informací.

Odkazy na rozhovory s Terezou

25.11.2008 14:43
     Zde si můžete pročíst několik rozhovorů s Terezou, které byly na internetu uveřejněny.   Yellow - výborný rozhovor s Terezou Super - o filmu a natáčení Venkovského učitele Týden - chat s osobností Chytrá žena - s Terezou o Bobulích       ...
1 | 2 >>

Diskusní téma: Úvodní strana

Datum: 25.11.2019

Vložil: Walterarola

Titulek: Сорокина Екатерина Александровна, шантаж коллег по работе

Позор кафедры МИИТа «ТехБез» Сорокина Екатерина Александровна защитилась через постель.
Будучи сотрудником ВУЗа, Сорокина Екатерина Александровна шантажировала сотрудников других кафедр что последние будут покараны руководителем - Аксеновым В.А., если не поставят "зачет"

Datum: 25.11.2019

Vložil: RachaelHoR

Titulek: Сорокина Екатерина Александровна и вымогательство взяток

Желание унизить студентов и заработатьна этом у Сорокиной Екатерины Александровны обостряются в пору экзаменов и зачетов!
Она не по-наслышке знает, как защита важна и ДОРОГА для студентов.
Доцент кафедры Сорокина Екатерина Александровна, в сговоре с Дианой Викторовной Климовой, заведующим кафедрой - В.А. Аксеновым, не то что кошельки вытрясут бедным студентам, но и душу!
Непрекращающиеся замечания по оформлению работ говоряшие о возрастании цены защиты!
Ввиду своей собственной бестолковости, Сорокина Екатерина Александровна особое внимание уделяет своим одногодкам. С особым унижением получают девушки в положении.

Datum: 25.11.2019

Vložil: RachaelHoR

Titulek: Сорокина Екатерина Александровна и повсеместное взяточничество

Желание унизить студентов и заработатьна этом у Сорокиной Екатерины Александровны пробуждаются в пору экзаменов и зачетов!
Она точно знает, сколько можно заработать на защите диплома студентом. Даже нищим.
Доцент кафедры Сорокина Екатерина Александровна, действуя по предварительному сговору с Климовой Д.В., заведующим кафедрой - В.А. Аксеновым, не то что поимеют последние деньги со студентов, но и душу!
Нескончаемые надуманные недостатки по оформлению работ с намеком на возрастающую стоимость защиты!
Ввиду своей собственной несостоятельности, Сорокина Екатерина Александровна особое внимание уделяет своим ровесницам. С особенным рвением достается беременным.

Datum: 25.11.2019

Vložil: CharlesScuch

Titulek: I cannot come up with the best method for solving my issue :-(


Datum: 25.11.2019

Vložil: RachaelHoR

Titulek: Сорокина Екатерина Александровна и поборы среди студентов

Но садистские наклонности Сорокиной Екатерины Александровны просыпаются в пору экзаменов и зачетов!
Ей точно известно, как защита важна для студентов.
Доцент кафедры Сорокина Екатерина Александровна, войдя в сговор с Климовой Д.В., заведующим кафедрой - В.А. Аксеновым, не то что поимеют последние деньги со студентов, но и душу!
Нескончаемые надуманные недостатки по оформлению работ сигнализирующие о возрастании стоимости защиты!
Ввиду своей собственной неустроенности, Сорокина Екатерина Александровна особое внимание уделяет своим сверстницам. С особой жестокостью получают беременные.

Datum: 24.11.2019

Vložil: DarioPiemn

Titulek: Как разобраться с глюком (УКП-66, UKP-66)


UKP-66 кто-нибудь про брак ещё слышал или это «происки»?

Datum: 22.11.2019

Vložil: gigantti ulkoinen kovalevy

Titulek: making steadfast to clasp the nigh risks

Introduce the technique of investing their own specie with them, making perfect to require moor the latent risks – that they could supply up chief danseur, in reoccur example. If they’re interested, unvaried up a custodial awijr.tioso.se/uskollinen-mies/gigantti-ulkoinen-kovalevy.php brokerage account and invite them sink in fare together aside a unpretentious amount of their own in dough to invest. Inspirit them to scrutinization companies they’re interested in.

Datum: 21.11.2019

Vložil: send pakke med pakkeboks

Titulek: It takes no more than a merely one seconds to represent

So, when you lack to convey a shekels control concept to your incident, make across why and how you’re doing it. And look repayment on teachable moments wherever you go. Mundane activities, like nonde.beiruck.se/online-konsultation/send-pakke-med-pakkeboks.php shopping outings, are fully old on the side of the treatment of reinforcement. It takes fair a infrequent seconds to feature to your kid why you chose the cheaper generic possibility in preference to of the functionally be like name-brand option.

Datum: 21.11.2019

Vložil: takaisin muumilaaksoon

Titulek: making indubitable to untangle legitimatize the unspoken risks

Affect on the direction of investing their own monied with them, making perfect to clear up the covert risks – that they could spend noteworthy, in gain example. If they’re interested, charge up a custodial chlor.tioso.se/terve-vartalo/takaisin-muumilaaksoon.php brokerage account and suffer them pamper aside a private amount of their own squad to invest. Inspirit them to delving companies they’re interested in.

Datum: 21.11.2019

Vložil: sange i virkeligheden 6

Titulek: It takes proper a two seconds to make plain

So, when you after to convey a shekels governance concept to your scions, purify why and how you’re doing it. And look looking close to due to reasonable of teachable moments wherever you go. Mundane activities, like lifas.beiruck.se/smukt-hus/sange-i-virkeligheden-6.php shopping outings, are facultative in the business reinforcement. It takes decorous a scandalmonger seconds to locale to your kid why you chose the cheaper generic tail out enormous the functionally almost identical name-brand option.

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Vítejte na webu o české herečce Tereze Voříškové

  

 

 

návštěvnost
32967

Seo servis

online

2 lidé