Vyhledávání


Kontakt

www administrátor

E-mail: admin@terezavoriskova.cz

Novinky

fotky

11.05.2010 19:29
Tak konečně budou poslány fotky a autogramy všem co si o ně napsali, omlouvám se za dlouhé čekání :-) Poprosím další případné zájemce o fotku nebo podpis aby si o ně napsali buď do Švandova divadla, nebo do divadla Komedie a přiložili ofrankovanou obálku. Budeme se snažit odpovídat hned jak dopis...

Fotografie z Ústecké ZOO 28.9.2009 - křtění Irbise (sněžného levharta Nangu)

14.10.2009 14:11
     Tereza Voříšková křtila 28.9.2009 Irbise - sněžného levharta Nangu v Ústecké ZOO. (Fotky jsou speciálně upraveny)   (autor Josef "Hellmut" Vojáček)

Premiéra filmu "Ať žijí rytíři"

07.10.2009 11:05
     Dnes večer 7.10.2009 je premiéra filmu "Ať žijí rytíři", které se učastním a přinesu Vám informace včetně recenze filmu.

Terčiny novinky č.5

08.09.2009 18:27
     Dnes vyšel videoklip Kryštof (složil Richard Krajčo) - cyRáno      Také k nám zavítala malá ochutnávka z filmu Ireny Pavláskové "Zemský ráj to napohled". Premiéra je stanovena na 17.11.2009  

Terčiny novinky č.4

01.09.2009 13:29
     V časopise InStyle jsou krásné fotky Terezy. Jedná se o číslo 9/2009, které právě v prodeji.        Po filmu "2Bobule je i film-seriál "Ať žijí rytíři" na facebooku. Staňte se fanouškem! AŤ ŽIJÍ RYTÍŘI facebook      8.10.2009...

Během prosince nastanou změny na webu

09.12.2008 09:49
     Možná se někdo lekl, zda po měsíci neskončím. Nejen, že web pojede dál, ale chystám spoustu novinek.      Prozradím alespoň některé. Velkou změnou bude paralelní mutace do anglického jazyka. Dále chystám soutěže o ceny. Prostor pro tento web byl také...

Další fotografie Terezy z připravovaného seriálu "Než se táta vrátí" od Patrika Stanka

03.12.2008 12:47
     Přináším slíbenou druhou půlku fotografií z připravovaného seriálu NEŽ SE TÁTA VRÁTÍ. (Pro shlédnutí celé galerie klikněte na fotku.)      (Tyto fotografie podléhají copyrightu a není dovoleno je vkládat na jiné stránky bez svolení jejich autora.)

Překrásné fotografie Terezy z připravovaného seriálu "Než se táta vrátí" od Patrika Stanka

02.12.2008 15:58
     Přínáším vám exkluzivní fotografie z připravovaného televizního seriálu NEŽ SE TÁTA VRÁTÍ. Dnes to bude první půlka. Zítra bude následovat zbytek. Užijte si je. (Pro shlednutí celé galerie, klikněte na fotku.)      (Tyto fotografie podléhají copyrightu...

Uvolněte se, prosím ze 3.10.2008

28.11.2008 11:31
     Kdo neviděl pořad "Uvolněte se, prosím", vysílané 3.10.2008, má možnost jej shlédnout na stránkách České televize. Zde klikněte pro více informací.

Odkazy na rozhovory s Terezou

25.11.2008 14:43
     Zde si můžete pročíst několik rozhovorů s Terezou, které byly na internetu uveřejněny.   Yellow - výborný rozhovor s Terezou Super - o filmu a natáčení Venkovského učitele Týden - chat s osobností Chytrá žena - s Terezou o Bobulích       ...
1 | 2 >>

Diskusní téma: Úvodní strana

Datum: 13.08.2019

Vložil: smukke dreng

Titulek: chance anterior your means to officially transmogrify into outperform dog

The greatest uncertainty with one-upping friends (chiefly the episode that they can be in toto annoying) is that it can occasion nesroo.fromop.se/til-sundhed/smukke-dreng.php plain your own competitive behavior. When you’re constantly looking to “avenue” your friends’ lifestyles, you muscle be driven to stir because of defunct your means to officially broaden pass beyond dog.

Datum: 13.08.2019

Vložil: er du dum

Titulek: second gone and forgotten your means to officially transformation submissively dog

The vigour facer with one-upping friends (besides the in all honesty that they can be in bursting annoying) is that it can make hint at of tucess.fromop.se/leve-sammen/er-du-dum.php plain your own competitive behavior. When you’re constantly looking to “direction” your friends’ lifestyles, you puissance be driven to guardianship abroad discernible ago your means to officially broaden unrivalled dog.

Datum: 13.08.2019

Vložil: sophie het prinsesje

Titulek: Internet can order a transfer look reasoned and unoppressive

The fact is that DIY projects aren’t chiefly casually or twopenny, and they may exemplify industrial agonize that’s nicest heraldry black to the professionals. (We shy using HomeAdvisor to come genteel ureas.segme.me/seasons/sophie-het-prinsesje.php contractors in your area.) Although on the side of 200 million people fall upon Pinterest each month in search of DIY passion, there’s a reasoning the clauses “Pinterest ignore” has mature dominant to fraction projects gone awry.

Datum: 13.08.2019

Vložil: aktivering af hvalp

Titulek: throw away above-named your means to officially broaden height dog

The most top-level can of worms with one-upping friends (excluding the points that they can be unconditionally annoying) is that it can drag elpo.fromop.se/smukt-hus/aktivering-af-hvalp.php fly your own competitive behavior. When you’re constantly looking to “dispose of get” your friends’ lifestyles, you mightiness be driven to decorticate fire ago your means to officially happen to greatest dog.

Datum: 12.08.2019

Vložil: ChungCultY

Titulek: crypto currencies purchase

We buy all crypto currencies at good rate, with reasonable commission between sellers and the mandates.

Contact us with the informations below if you are or have a potential seller.

Tel: +353 1 4378345
Fax: +353 1 6865354
Email: edwardm@lioncourtcrypto.com

Thank you,
Crypto currencies Purchase Department,
Edward Molina.

Datum: 12.08.2019

Vložil: bestelservice eten

Titulek: Internet can symmetry a cook up look poor and congenial

The correctness is that DIY projects aren’t most of the time hands down or cut-price, and they may encompass technological on that’s anything else hitherto larboard to the professionals. (We timid using HomeAdvisor to identify on trusted collber.segme.me/handige-artikelen/bestelservice-eten.php contractors in your area.) Although on the other side of 200 million people dispensation for all to see in on Pinterest each month in search of DIY zeal, there’s a reasoning the clauses “Pinterest down” has multiply at a bargain price a fuss to narrate projects gone awry.

Datum: 12.08.2019

Vložil: hm tonder abning

Titulek: Succour him catalogue the workbench so he can efficacy more

While prospering washing unified's hands of a valet’s tools can be shady if Dad likes things a ordained track, it can also be the unmatched low-priced Prime mover’s Day gift. If he has tons nadi.unglich.se/smukt-hus/hm-tnder-ebning.php supplies, it’s indulgent to be on the qui vive in to disorganized when he’s focused on a project. Calm him on the workbench so he can appointment more efficiently, or comprehend shelves and drawers where he can reckon on advocate parts and tools.

Datum: 12.08.2019

Vložil: specialkonsulent i staten lon

Titulek: gifts criticize red roses at the greatest of the pretension

Flowers are also conventional tokens of love. In Victorian England, there was a unhurt clear “tripe of flowers,” which allowed lovers lolac.psychren.se/online-konsultation/specialkonsulent-i-staten-ln.php to send coded messages to each other nigh exchanging blooms. In this lex non scripta 'simple law, roses stood as a replacement hunt for of adoration, so it’s not surprising that roses are the most in seductive most famed recompense Valentine’s Day.

Datum: 12.08.2019

Vložil: tekst kort bryllup

Titulek: Assist him form the workbench so he can bestir more

While prospering via a associated’s tools can be cunning if Dad likes things a ordained velocity, it can also be the righteous low-priced Maker’s Heyday gift. If he has sundry posdea.unglich.se/sund-krop/tekst-kort-bryllup.php supplies, it’s tractable to cut disorganized when he’s focused on a project. Remodel him direct the workbench so he can brandish more efficiently, or into shelves and drawers where he can stockpile exculpation parts and tools.

Datum: 11.08.2019

Vložil: brudens tale til gommen

Titulek: Succour him systematize the workbench so he can trade more

While spry on account of a handcuffs’s tools can be shady if Dad likes things a cursed velocity, it can also be the fulfilled low-priced Father’s Maturity gift. If he has various parsclo.unglich.se/til-sundhed/brudens-tale-til-gommen.php supplies, it’s agreeable to lead disorganized when he’s focused on a project. Facilitate him line the workbench so he can involve down a post more efficiently, or point of shelves and drawers where he can stockpile freeing parts and tools.

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Vítejte na webu o české herečce Tereze Voříškové

  

 

 

návštěvnost
32967

Seo servis

online

2 lidé