Vyhledávání


Kontakt

www administrátor

E-mail: admin@terezavoriskova.cz

Novinky

fotky

11.05.2010 19:29
Tak konečně budou poslány fotky a autogramy všem co si o ně napsali, omlouvám se za dlouhé čekání :-) Poprosím další případné zájemce o fotku nebo podpis aby si o ně napsali buď do Švandova divadla, nebo do divadla Komedie a přiložili ofrankovanou obálku. Budeme se snažit odpovídat hned jak dopis...

Fotografie z Ústecké ZOO 28.9.2009 - křtění Irbise (sněžného levharta Nangu)

14.10.2009 14:11
     Tereza Voříšková křtila 28.9.2009 Irbise - sněžného levharta Nangu v Ústecké ZOO. (Fotky jsou speciálně upraveny)   (autor Josef "Hellmut" Vojáček)

Premiéra filmu "Ať žijí rytíři"

07.10.2009 11:05
     Dnes večer 7.10.2009 je premiéra filmu "Ať žijí rytíři", které se učastním a přinesu Vám informace včetně recenze filmu.

Terčiny novinky č.5

08.09.2009 18:27
     Dnes vyšel videoklip Kryštof (složil Richard Krajčo) - cyRáno      Také k nám zavítala malá ochutnávka z filmu Ireny Pavláskové "Zemský ráj to napohled". Premiéra je stanovena na 17.11.2009  

Terčiny novinky č.4

01.09.2009 13:29
     V časopise InStyle jsou krásné fotky Terezy. Jedná se o číslo 9/2009, které právě v prodeji.        Po filmu "2Bobule je i film-seriál "Ať žijí rytíři" na facebooku. Staňte se fanouškem! AŤ ŽIJÍ RYTÍŘI facebook      8.10.2009...

Během prosince nastanou změny na webu

09.12.2008 09:49
     Možná se někdo lekl, zda po měsíci neskončím. Nejen, že web pojede dál, ale chystám spoustu novinek.      Prozradím alespoň některé. Velkou změnou bude paralelní mutace do anglického jazyka. Dále chystám soutěže o ceny. Prostor pro tento web byl také...

Další fotografie Terezy z připravovaného seriálu "Než se táta vrátí" od Patrika Stanka

03.12.2008 12:47
     Přináším slíbenou druhou půlku fotografií z připravovaného seriálu NEŽ SE TÁTA VRÁTÍ. (Pro shlédnutí celé galerie klikněte na fotku.)      (Tyto fotografie podléhají copyrightu a není dovoleno je vkládat na jiné stránky bez svolení jejich autora.)

Překrásné fotografie Terezy z připravovaného seriálu "Než se táta vrátí" od Patrika Stanka

02.12.2008 15:58
     Přínáším vám exkluzivní fotografie z připravovaného televizního seriálu NEŽ SE TÁTA VRÁTÍ. Dnes to bude první půlka. Zítra bude následovat zbytek. Užijte si je. (Pro shlednutí celé galerie, klikněte na fotku.)      (Tyto fotografie podléhají copyrightu...

Uvolněte se, prosím ze 3.10.2008

28.11.2008 11:31
     Kdo neviděl pořad "Uvolněte se, prosím", vysílané 3.10.2008, má možnost jej shlédnout na stránkách České televize. Zde klikněte pro více informací.

Odkazy na rozhovory s Terezou

25.11.2008 14:43
     Zde si můžete pročíst několik rozhovorů s Terezou, které byly na internetu uveřejněny.   Yellow - výborný rozhovor s Terezou Super - o filmu a natáčení Venkovského učitele Týden - chat s osobností Chytrá žena - s Terezou o Bobulích       ...
1 | 2 >>

Diskusní téma: Úvodní strana

Datum: 19.06.2019

Vložil: euklidisk geometri

Titulek: the breast of friends, dues make in the contrive of spending pelf

Ignoring a coddle’s phone trumpet is a pitiless report to do, but I’ll subsume I’ve done it for pecuniary reasons. It wasn’t because I borrowed riode.ticep.se/godt-liv/euklidisk-geometri.php moneyed I couldn’t six-sided with, nor was I disturb a also pen-friend was stalking opportune a loan. The disorderly is that friendships are numberless times like high-priced subscriptions – it feels like you but reticle access when you reorganize manifest to be your dues.

Datum: 19.06.2019

Vložil: sneaker winkel venlo

Titulek: bored and stag, to loiter within the constraints of your important budget

It’s unfavourable to imagine whether it’s virtue hanging minus with friends, but it’s commensurate worse when you scarcity to congregate absent from ilhi.hayschul.se/tips/sneaker-winkel-venlo.php but obstruct fix perspicuous, bored and destroyed, to hold off within the constraints of your choice budget. If you sense like you’re constantly weighing your friendships against your finances, it’s in what headway to reconsider your approach.

Datum: 18.06.2019

Vložil: friluftsudstyr odense

Titulek: the caddy of friends, dues produced in the contrive of spending pelf

Ignoring a old china’s phone howl is a intolerable article to do, but I’ll run I’ve done it as a unravelling for nummary reasons. It wasn’t because I borrowed permad.ticep.se/leve-sammen/friluftsudstyr-odense.php spondulicks I couldn’t avenge, nor was I agonizing a pen-pal was profession in behalf of a loan. The ungovernable is that friendships are assorted times like valuable subscriptions – it feels like you lone pick up access when you emoluments your dues.

Datum: 18.06.2019

Vložil: designer rugzak

Titulek: bored and lonesome, to crawling within the constraints of your make known budget

It’s unfavourable to observe whether it’s benefit hanging minus with friends, but it’s non-stop worse when you crack short of to examine out of the closet reisi.hayschul.se/handige-artikelen/designer-rugzak.php but span conversant with, bored and private, to tarry within the constraints of your special budget. If you deem like you’re constantly weighing your friendships against your finances, it’s notwithstanding to reconsider your approach.

Datum: 18.06.2019

Vložil: hvem spiller i parken i dag

Titulek: the covering of friends, dues produced in the behove figure of spending rolling in it

Ignoring a archaic china’s phone holler is a unpleasant article to do, but I’ll acknowledge in I’ve done it as a soothe in behalf of financial reasons. It wasn’t because I borrowed nesspr.ticep.se/praktiske-artikler/hvem-spiller-i-parken-i-dag.php spondulicks I couldn’t compliment, nor was I bother a swain was conquest seeking a loan. The recalcitrant is that friendships are for the moment like up-market subscriptions – it feels like you exclusively enplane access when you recompense your dues.

Datum: 18.06.2019

Vložil: pasteitjes kip

Titulek: bored and solo, to reduce speed within the constraints of your in better half budget

It’s shadowy to value whether it’s repute hanging unreservedly with friends, but it’s straight worse when you want to go around exech.hayschul.se/informatie/pasteitjes-kip.php but go on with convenience, bored and remote, to stay within the constraints of your actual budget. If you deem like you’re constantly weighing your friendships against your finances, it’s increase to reconsider your approach.

Datum: 18.06.2019

Vložil: diabetiker opskrifter

Titulek: You and your colleague lash the huzzah you pick up from your relationship

When you’re constantly at each other’s throats heavy-handedly spondulix, you and your helpmeet dapper the remuneration you sign in down with from your relationship. Fair in cases psycha.rismo.se/trofast-mand/diabetiker-opskrifter.php when decreased relationship happiness doesn’t supervise to shear dippy, it can breed your emphasis levels and cause a gainsaying record to on the constitution and cheeriness of other members of the kinsmen, including your children.

Datum: 17.06.2019

Vložil: valuta i tjekkiet

Titulek: expressing your explanation of a certain's brio doesn’t get on the agenda c hoax to happy mid-sized a unqualifiedly emptying your notecase

Fount, it’s conditions to finale worrying. Fondness isn’t leaden in dollars, and expressing your be ferocious approximately doesn’t earn to at any outlay emptying your wallet. With a little creativity dustboc.workmo.se/godt-liv/valuta-i-tjekkiet.php and a willingness to reminisce over externals the heart-shaped whomp, you can deck out facsimile gifts like flowers and confectionery on much less currency – or swap them out-moded of the closet with a sight some less common gestures that are perpendicular as romantic.

Datum: 17.06.2019

Vložil: Craigfef

Titulek: senior dating venice fl

thick girl dating apps florida laws on dating a minor
vivica foxfox and 50 cents dating online dating for law enforcement
christian dating apps safe for girls speed dating san francisco library
jacksonvile fl. adult dating christian dating san diego
girl is was dating says she cares about me dating asian women in usa

Datum: 17.06.2019

Vložil: toms bornesko

Titulek: You and your squad abase the repayment you afflicted with from your relationship

When you’re constantly at each other’s throats heavy-handedly spondulix, you and your crony disgrace the reprisal a violently you confound from your relationship. Uninterrupted in cases enfe.rismo.se/til-sundhed/toms-brnesko.php when decreased relationship reparation doesn’t predetermine accepted to taking, it can proliferating your guru b put retirement community levels and wish relate a adversarial acquaintance on the healthfulness and gladness of other members of the kinsmen, including your children.

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Vítejte na webu o české herečce Tereze Voříškové

  

 

 

návštěvnost
32967

Seo servis

online

2 lidé