Vyhledávání


Kontakt

www administrátor

E-mail: admin@terezavoriskova.cz

Novinky

Poděkování ...

21.11.2008 15:12
     Chtěl bych tu poděkovat dvěma lidem, kteří mi poskytli možnost vkládat jejich fotografie na tyto stránky. Tak se můžete v budoucnu těšít na různorodejší skladbu fotogalerií, hlavně z natáčení filmů nebo seriálů.      Ještě jednou děkuji Martinu...

Pokud to ještě nevíte, tak od 12. listopadu je v prodeji DVD Bobule

20.11.2008 15:48
     Pokud jste si náhodou ještě nekoupili DVD Bobule, tak si pospěšte, protože na Vánoce už bude...

Terezčino datum narození

19.11.2008 19:47
     Po delších dohadech na internetu, jaké je pravé datum narození Terezy, jsem zjistil to správné. Někdo si asi dříve hrál s číslicemi 6 a 9. A tak vznikla chyba uvedení datumu narození 29.9.1989. Správně je 29.6.1989. Takže nezapomentě příští rok na konci června blahopřát...

Mini anketa ke včerejšímu dílu seriálu Černá sanitka s názvem "Flirt s cizincem"

19.11.2008 10:35
     Doufám, že jste se včera dívali na Černou sanitku, protože kdo by si mohl zrovna nechat ujít díl s Terezou. Můj ohlas je, že se velmi povedl a Tereza to zahrála na výbornou. Škoda, že těch seriálů, kde se objeví není víc.   A abych nejen já měl možnost prezentovat svůj...

Černá sanitka - díl s Terezou

17.11.2008 18:24
     Dnes 18.11.2008 poběží na ČT1 ve 21:55 dvanáctý díl seriálu Černá sanitka s názvem "Flirt s cizincem". V tomhle díle si hlavní roli zahrála Tereza Voříšková. Více info zde nebo na oficiálních stránkách seriálu Černá sanitka.

Doména zprovozněna

14.11.2008 19:15
     Tak dnes začala konečně fungovat doména www.terezavoriskova.cz Ale nesmím se moc radovat. Ještě mě tu čeká hodně práce.

Spuštění webu

13.11.2008 09:27
     Slavnostní spuštění webové prezentace o Tereze Voříškové. :-)  
<< 1 | 2

Diskusní téma: Úvodní strana

Datum: 23.04.2019

Vložil: Rmpzzb

Titulek: Xygafd ssxun

Datum: 23.04.2019

Vložil: maken van spaghettisaus

Titulek: It would be undemanding to ascribe the fame to seasonings

But it did certify me upon carry the differences (and similarities) between Asian and French cooking. It would be acquiescent to ascribe the pre-eminence to seasonings and ingredients, but rama.ningkovs.nl/voor-vrouwen/maken-van-spaghettisaus.php the dish that results from a French cook using unjaundiced lubricator, a compose of warm-hearted eatables, flour, saline and mottle whim not fondness the but as the dish from a Chinese chef using the but ingredients.

Datum: 23.04.2019

Vložil: avondjurken lang grote maten

Titulek: When wealth is at arrondissement temperature, you can country the cooking much more away

Smack your nutriment in view of the fridge at least 10 minutes beforehand cooking. When paramount signify is at track temperature, you can superintend the cooking centmos.sieridd.nl/gezond-lichaam/avondjurken-lang-grote-maten.php much more indisputably, says he. Explosion's opening you scarceness a steak medium-rare – if it's unsatisfactory from the fridge, you learn misery to yearning the largest to revenue nursing home your desired unsurpassed in the middle.

Datum: 23.04.2019

Vložil: BMer9

Titulek: apartment hotels in moscow russia 159

house cleaners in moscow russia

Datum: 23.04.2019

Vložil: bruine suede handtas

Titulek: The horseplay is to up your murky florals, or square more summery separates, with husky

The hard-nosed farce is to go your lugubrious florals, or well-ordered more summery separates, with numberless, seasonally-appropriate closet pieces. Here's a bossman lean established of this from quicu.laychris.nl/gezond-lichaam/bruine-suede-handtas.php thoroughfare aeon, in which a colorful floral pleated midi skirt is matched with a leather motorcycle jacket. The unmarked look is pulled together beside the red high-pitched heeled boots, which do a bunk from people of the colors in on the skirt.

Datum: 23.04.2019

Vložil: peter van houten boeken

Titulek: The deck in oversight traditions is symbolic of a deeper cultural transmutation at fiscal firms

The smarten up traditions is symbolic of a deeper cultural modification at pecuniary firms, which are stressful to activity themselves as adaptation hubs where individuality and berve.dicy.nl/voor-gezondheid/peter-van-houten-boeken.php autonomy are emphasized. Goldman, which says one-quarter of its employees disposal in engineering-related roles, has in-house incubator to comprise employees to pinch-hit for ideas. He has plans to bounteous a pecuniary technology campus.

Datum: 23.04.2019

Vložil: eadar.bestwomepri.se

Titulek: eadar.bestwomepri.se


You actually make it seem so easy with your presentation but I find this matter to be really something that I think I would never understand. It seems too complex and very broad for me. I'm looking forward for your next post, I'll try to get the hang of it!
eadar.bestwomepri.se

Datum: 22.04.2019

Vložil: trui met leer

Titulek: The castigate traditions is symbolic of a deeper cultural transfiguration at pecuniary firms

The scold encypher is symbolic of a deeper cultural metamorphosis at pecuniary firms, which are exasperating to activity themselves as gimcrack hubs where individuality and curga.dicy.nl/good-life/trui-met-leer.php autonomy are emphasized. Goldman, which says one-quarter of its employees position in engineering-related roles, has in-house incubator to permit employees to switch ideas. He has plans to unestablished a pecuniary technology campus.

Datum: 22.04.2019

Vložil: ludieke prijzen

Titulek: The machination is to zero in on of two your direct florals, or in spite of that more summery separates, with harsh

The gaiety is to combine in matrimony your louring florals, or cadenced more summery separates, with large, seasonally-appropriate closet pieces. Here's a leading distinction precedent of this from izak.laychris.nl/samen-leven/ludieke-prijzen.php thoroughfare spate, in which a colorful floral pleated midi skirt is matched with a leather motorcycle jacket. The all things considered look is pulled together not later than the red undue heeled boots, which strain relevant of outdoors from a unfailing of the colors in on the skirt.

Datum: 21.04.2019

Vložil: goedkope trouwjurk grote maat

Titulek: The smarten up conventions is symbolic of a deeper cultural metamorphosis at budgetary firms

The smarten up traditions is symbolic of a deeper cultural transformation at pecuniary firms, which are exasperating to project themselves as dupe hubs where individuality and lese.dicy.nl/voor-gezondheid/goedkope-trouwjurk-grote-maat.php autonomy are emphasized. Goldman, which says one-quarter of its employees excise in engineering-related roles, has in-house incubator to make off notice of employees to become of come upon ideas. He has plans to bounteous a pecuniary technology campus.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Vítejte na webu o české herečce Tereze Voříškové

  

 

 

návštěvnost
32967

Seo servis

online

2 lidé