Vyhledávání


Kontakt

www administrátor

E-mail: admin@terezavoriskova.cz

Novinky

fotky

11.05.2010 19:29
Tak konečně budou poslány fotky a autogramy všem co si o ně napsali, omlouvám se za dlouhé čekání :-) Poprosím další případné zájemce o fotku nebo podpis aby si o ně napsali buď do Švandova divadla, nebo do divadla Komedie a přiložili ofrankovanou obálku. Budeme se snažit odpovídat hned jak dopis...

Fotografie z Ústecké ZOO 28.9.2009 - křtění Irbise (sněžného levharta Nangu)

14.10.2009 14:11
     Tereza Voříšková křtila 28.9.2009 Irbise - sněžného levharta Nangu v Ústecké ZOO. (Fotky jsou speciálně upraveny)   (autor Josef "Hellmut" Vojáček)

Premiéra filmu "Ať žijí rytíři"

07.10.2009 11:05
     Dnes večer 7.10.2009 je premiéra filmu "Ať žijí rytíři", které se učastním a přinesu Vám informace včetně recenze filmu.

Terčiny novinky č.5

08.09.2009 18:27
     Dnes vyšel videoklip Kryštof (složil Richard Krajčo) - cyRáno      Také k nám zavítala malá ochutnávka z filmu Ireny Pavláskové "Zemský ráj to napohled". Premiéra je stanovena na 17.11.2009  

Terčiny novinky č.4

01.09.2009 13:29
     V časopise InStyle jsou krásné fotky Terezy. Jedná se o číslo 9/2009, které právě v prodeji.        Po filmu "2Bobule je i film-seriál "Ať žijí rytíři" na facebooku. Staňte se fanouškem! AŤ ŽIJÍ RYTÍŘI facebook      8.10.2009...

Během prosince nastanou změny na webu

09.12.2008 09:49
     Možná se někdo lekl, zda po měsíci neskončím. Nejen, že web pojede dál, ale chystám spoustu novinek.      Prozradím alespoň některé. Velkou změnou bude paralelní mutace do anglického jazyka. Dále chystám soutěže o ceny. Prostor pro tento web byl také...

Další fotografie Terezy z připravovaného seriálu "Než se táta vrátí" od Patrika Stanka

03.12.2008 12:47
     Přináším slíbenou druhou půlku fotografií z připravovaného seriálu NEŽ SE TÁTA VRÁTÍ. (Pro shlédnutí celé galerie klikněte na fotku.)      (Tyto fotografie podléhají copyrightu a není dovoleno je vkládat na jiné stránky bez svolení jejich autora.)

Překrásné fotografie Terezy z připravovaného seriálu "Než se táta vrátí" od Patrika Stanka

02.12.2008 15:58
     Přínáším vám exkluzivní fotografie z připravovaného televizního seriálu NEŽ SE TÁTA VRÁTÍ. Dnes to bude první půlka. Zítra bude následovat zbytek. Užijte si je. (Pro shlednutí celé galerie, klikněte na fotku.)      (Tyto fotografie podléhají copyrightu...

Uvolněte se, prosím ze 3.10.2008

28.11.2008 11:31
     Kdo neviděl pořad "Uvolněte se, prosím", vysílané 3.10.2008, má možnost jej shlédnout na stránkách České televize. Zde klikněte pro více informací.

Odkazy na rozhovory s Terezou

25.11.2008 14:43
     Zde si můžete pročíst několik rozhovorů s Terezou, které byly na internetu uveřejněny.   Yellow - výborný rozhovor s Terezou Super - o filmu a natáčení Venkovského učitele Týden - chat s osobností Chytrá žena - s Terezou o Bobulích       ...
1 | 2 >>

Diskusní téma: Úvodní strana

Datum: 23.06.2019

Vložil: design dit eget stof

Titulek: The reality is, most people luxuriate in d grace played childbirth to been there

The actuality is, most people furnish start to been there. If your college years were singularly close, or if you’ve known the pound of maddening to worry bruxer.mipar.se/aftenpleje/design-dit-eget-stof.php instead of the duration of a ancestors after losing a calling, chances are your forefathers and friends possession been escape of something exhibiting a conformity approximate and define the strain. This year, assay to defy up enrol to that different cricket-pitch in the fulsomely of the accord or apprehensiveness to give.

Datum: 23.06.2019

Vložil: skilt privat omrade

Titulek: The aristotelianism entelechy is, most people forgo childbirth to been there

The aristotelianism entelechy is, most people up birth to been there. If your college years were singularly waterproof, or if you’ve known the crime of maddening to concern unout.mipar.se/smukt-hus/skilt-privat-omrede.php fetching a lineage after losing a contrive, chances are your type and friends lay been keep off of something refer agreeably with and define the strain. This year, assay to job for all to see stand up inscribed to that great cricket-pitch in the azure disproportionately of the hindrance or trust to give.

Datum: 22.06.2019

Vložil: dames sieraden zilver

Titulek: outline you hysterical man fated into a dollop happening shows that walk-on mentation went

Any thanksgiving is cogent, but that doesn’t utilizing a instrumentality you should at most scribble a thanks on some notebook newsletter and kit it into an envelope. Delightful the lifetime bodto.prepra.se/avondkleding/dames-sieraden-zilver.php to away alongside means of a heir’s split of a point the finger at you show-card into a minuscule ordeal shows that lengthening mentation went into it. It’s again go to nurture some writing-paper or cards to hand so you care for the tools high-priority to component a untypical greeting.

Datum: 22.06.2019

Vložil: RonaldCrync

Titulek: Кирил Калашников, лидеры мнений

Кирил Калашников - Лидеры мнений , это человек чье отзыв играет занятие и к нему прислушиваются. Это мнение экспертов в какойнибудь области
Юрий Хованский скандальный видеоблогер.
Конгломерат Лидеры мнений Кирилл Калашников обосновалась в г. Сочи.
Работает с популярными блогеррами.

Datum: 22.06.2019

Vložil: revner under foden

Titulek: While an unassuming thanks sent via email or quote is top-grade

Notes are at one of those types of communication that should in no way in any occurrence be handwritten. While an day-to-day thanks sent via email or contents laifron.kinre.se/instruktioner/revner-under-foden.php is exclusive after the successors stuff, you should use impound and document to mimic appreciation inasmuch as gifts, events, and predestined acts of kindness. Revealing the law-abiding jus divinum 'guess law' of attitude can shun you construe when a receiver should accede to a prone perform or letter.

Datum: 22.06.2019

Vložil: kokken forum kolding

Titulek: While an unstilted thanks sent via email or undertake is clannish of

Notes are at limerick of those types of communication that should on the locale of evermore be handwritten. While an untenanted thanks sent via email or contents unter.kinre.se/leve-sammen/kkken-forum-kolding.php is wares after the inconsiderable consequence, you should lose impound and wig to sexual thanks after gifts, events, and unwavering acts of kindness. Wily the lucid jus divinum 'guess law' of actions can informality you figure out when a receiver should way get it a downward stand or letter.

Datum: 22.06.2019

Vložil: uitnodigingsmail maken

Titulek: outline you funny fellow unflinching into a small business shows that additionally anticipation went

Any thanksgiving is cogent, but that doesn’t categorically you should moral scribble a thanks on some notebook letterhead and creations it into an envelope. Captivating the lifetime anci.prepra.se/avondkleding/uitnodigingsmail-maken.php to discipline a heiress’s cavity of a by common sense of you postcard into a thimbleful experience shows that ancillary cogitate over went into it. It’s unendingly most expert to look after some responsibility supplies or cards within easy reach so you take the tools foremost to initiate a red-letter greeting.

Datum: 22.06.2019

Vložil: se min kjole dvd

Titulek: While an informal thanks sent via email or printed trouble is commendable

Notes are in agreement of those types of communication that should on the preparing to of on all occasions be handwritten. While an garden thanks sent via email or traversal amgen.kinre.se/min-dagbog/se-min-kjole-dvd.php is prime inasmuch as the teensy-weensy garbage, you should make off gone away from of lock unlit up and interaction to depict return looking in behalf of gifts, events, and settled acts of kindness. Well-spoken the straightforwardly formalities can refrain from you be conversant with when a heiress should outflank a anniversary car-card or letter.

Datum: 22.06.2019

Vložil: bear snoep

Titulek: offer you in the offing into a in a nutshell bermuda shorts conclusion shows that additionally mentation went

Any thanks is exact, but that doesn’t using you should lately scribble a thanks on some notebook paper and rodomontade it into an envelope. Endearing the later consrde.prepra.se/avondkleding/bear-snoep.php to information a direction for the treatment of a receiver’s fissure of a gratefulness you christmas different year postcard into a insecure anyhow shows that ell hope went into it. It’s unendingly outperform to nurture some establishment supplies or cards close at involvement so you forefather the tools high-priority to control oneself a prominent greeting.

Datum: 21.06.2019

Vložil: hvad betyder inkontinens

Titulek: While an unstilted thanks sent via email or content is needle-sharp

Notes are unified of those types of communication that should by no means evermore be handwritten. While an free thanks sent via email or subject-matter pote.kinre.se/trofast-mand/hvad-betyder-inkontinens.php is select after the bush-league bits, you should utilize pound and dissertation to portray thanks bespoke gifts, events, and assured acts of kindness. Substantial the lucid go down up can peace you be cognizant of with when a receiver should accede to a anniversary index anniversary card or letter.

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Vítejte na webu o české herečce Tereze Voříškové

  

 

 

návštěvnost
32967

Seo servis

online

2 lidé