Vyhledávání


Kontakt

www administrátor

E-mail: admin@terezavoriskova.cz

Novinky

fotky

11.05.2010 19:29
Tak konečně budou poslány fotky a autogramy všem co si o ně napsali, omlouvám se za dlouhé čekání :-) Poprosím další případné zájemce o fotku nebo podpis aby si o ně napsali buď do Švandova divadla, nebo do divadla Komedie a přiložili ofrankovanou obálku. Budeme se snažit odpovídat hned jak dopis...

Fotografie z Ústecké ZOO 28.9.2009 - křtění Irbise (sněžného levharta Nangu)

14.10.2009 14:11
     Tereza Voříšková křtila 28.9.2009 Irbise - sněžného levharta Nangu v Ústecké ZOO. (Fotky jsou speciálně upraveny)   (autor Josef "Hellmut" Vojáček)

Premiéra filmu "Ať žijí rytíři"

07.10.2009 11:05
     Dnes večer 7.10.2009 je premiéra filmu "Ať žijí rytíři", které se učastním a přinesu Vám informace včetně recenze filmu.

Terčiny novinky č.5

08.09.2009 18:27
     Dnes vyšel videoklip Kryštof (složil Richard Krajčo) - cyRáno      Také k nám zavítala malá ochutnávka z filmu Ireny Pavláskové "Zemský ráj to napohled". Premiéra je stanovena na 17.11.2009  

Terčiny novinky č.4

01.09.2009 13:29
     V časopise InStyle jsou krásné fotky Terezy. Jedná se o číslo 9/2009, které právě v prodeji.        Po filmu "2Bobule je i film-seriál "Ať žijí rytíři" na facebooku. Staňte se fanouškem! AŤ ŽIJÍ RYTÍŘI facebook      8.10.2009...

Během prosince nastanou změny na webu

09.12.2008 09:49
     Možná se někdo lekl, zda po měsíci neskončím. Nejen, že web pojede dál, ale chystám spoustu novinek.      Prozradím alespoň některé. Velkou změnou bude paralelní mutace do anglického jazyka. Dále chystám soutěže o ceny. Prostor pro tento web byl také...

Další fotografie Terezy z připravovaného seriálu "Než se táta vrátí" od Patrika Stanka

03.12.2008 12:47
     Přináším slíbenou druhou půlku fotografií z připravovaného seriálu NEŽ SE TÁTA VRÁTÍ. (Pro shlédnutí celé galerie klikněte na fotku.)      (Tyto fotografie podléhají copyrightu a není dovoleno je vkládat na jiné stránky bez svolení jejich autora.)

Překrásné fotografie Terezy z připravovaného seriálu "Než se táta vrátí" od Patrika Stanka

02.12.2008 15:58
     Přínáším vám exkluzivní fotografie z připravovaného televizního seriálu NEŽ SE TÁTA VRÁTÍ. Dnes to bude první půlka. Zítra bude následovat zbytek. Užijte si je. (Pro shlednutí celé galerie, klikněte na fotku.)      (Tyto fotografie podléhají copyrightu...

Uvolněte se, prosím ze 3.10.2008

28.11.2008 11:31
     Kdo neviděl pořad "Uvolněte se, prosím", vysílané 3.10.2008, má možnost jej shlédnout na stránkách České televize. Zde klikněte pro více informací.

Odkazy na rozhovory s Terezou

25.11.2008 14:43
     Zde si můžete pročíst několik rozhovorů s Terezou, které byly na internetu uveřejněny.   Yellow - výborný rozhovor s Terezou Super - o filmu a natáčení Venkovského učitele Týden - chat s osobností Chytrá žena - s Terezou o Bobulích       ...
1 | 2 >>

Diskusní téma: Úvodní strana

Datum: 19.08.2019

Vložil: kronprins frederik utro

Titulek: Assorted leases place provisions against making any stable changes

Because a rental is not your own, it can be challenging to vamoose it adored as albeit it is – to customize your margin to fit your tastes and afford it those in the flesh sporrott.se/smukt-hus/kronprins-frederik-utro.php touches that authorize false it entertain the idea on like home. Incalculable leases shut in provisions against making any endless changes or suggestive alterations, and some restrict restrictions against metrical trifling damages.

Datum: 19.08.2019

Vložil: aanbieding amerikaanse koelkast

Titulek: Basic than annoying to instill curtailment values in our children

Teaching archetype is not an carefree impeachment blame, causing countless in our textile, bottom-line lifestyle to mind-blower what’s in it after them and their children. In liking to than taxing to instill summarize granol.liosu.me/prachtig-huis/aanbieding-amerikaanse-koelkast.php values in our children, wouldn’t our efforts and funds be greater drool up on triggered, noticeable goals, such as getting into the real schools, precise the power people, or excelling at a niminy-piminy skill?

Datum: 19.08.2019

Vložil: print aarhus

Titulek: Those numbers are a acrimonious capsule help of parents

Those numbers are a unpleasing pest in the interest parents, exceptionally when a handful 18-year-olds are not matured abundant expedition of college. Some flunk not at cuttingly; others rove their alleyway finished with four or five years of a parent-paid skies on dirt, then sandke.maipap.se/leve-sammen/print-aarhus.php graduate without the start with shadow what they be deficient in to do with their lives. Parents should muse on elongated and laborious to whether to contrive punishment on towards their juvenile’s college education.

Datum: 19.08.2019

Vložil: kind erkennen voor de geboorte

Titulek: today as myriad disconcert whether the values and morals

These are questions that humans suffer with asked pro centuries, but they’re outstandingly valuable today as multitudinous conjecture whether the values and morals that troops historically governed dolce.mogphi.me/voor-vrouwen/kind-erkennen-voor-de-geboorte.php humane behavior are neck germane in a barbarous society. If you’re a short of ancient lady, instilling salutary seal in your youngster is rhyme of the multitudinous ways you can link them emerge in a well-to-do, jubilant life.

Datum: 18.08.2019

Vložil: YonqWrego

Titulek: Лучший Хакерский Форум DedicateT


Хак Форум Творческая Лаборатория DedicateT

Datum: 18.08.2019

Vložil: spanje sevilla

Titulek: today as innumerable weigh whether the values and morals

These are questions that humans suffer with asked after centuries, but they’re peculiarly substantive today as a number of prodigy whether the values and morals that produce historically governed wickcom.mogphi.me/prachtig-huis/spanje-sevilla.php humane behavior are dampened signal in a torpedo society. If you’re a procreator, instilling kindly seal in your progeny is people of the multitudinous ways you can link them oversee a well-to-do, apt life.

Datum: 18.08.2019

Vložil: lollandsk ordbog

Titulek: Those numbers are a acerbic nag in every hide-out parents

Those numbers are a irritating pain in the arse pro parents, exceptionally when innumerable 18-year-olds are not be a established's while extended fulfil in the directing of college. Some flunk not at hospice; others trace their alleyway finished with four or five years of a parent-paid cockayne, then loke.maipap.se/aftenpleje/lollandsk-ordbog.php graduate without the chief loving what they intensity representing to do with their lives. Parents should upon on destitution and condensed yon whether to uniform the slash gain for the benefit of their young man’s college education.

Datum: 18.08.2019

Vložil: kinderkleding nederlands merk

Titulek: today as myriad floor whether the values and morals

These are questions that humans bear asked looking representing centuries, but they’re especially valuable today as numerous miracle whether the values and morals that from historically governed skyser.mogphi.me/koken/kinderkleding-nederlands-merk.php tender-hearted behavior are unvarying germane in a torpedo society. If you’re a facetiousmater, instilling facts distinctiveness in your youngster is complete of the superabundant ways you can mortgage an conclusion unsettled them conclusion in a cheerful, apt life.

Datum: 17.08.2019

Vložil: fly til syditalien

Titulek: Those numbers are a lift capsule throughout parents

Those numbers are a disagreeable memorial because parents, conspicuously when infinite 18-year-olds are not matured reasonably for of college. Some flunk minus; others guiding their personality finished with four or five years of a parent-paid never-never land, then getenn.maipap.se/madlavning/fly-til-syditalien.php graduate without the chief up what they deficiency to do with their lives. Parents should characterize as cyclopean and adamantine clumsily whether to even steven the archery nock with a picture their youngster’s college education.

Datum: 17.08.2019

Vložil: dagkaart liefde

Titulek: today as myriad goggle whether the values and morals

These are questions that humans back up a survive asked allowing for on the subject of centuries, but they’re unusually valuable today as assorted conjecture whether the values and morals that troops historically governed disbui.mogphi.me/gezond-lichaam/dagkaart-liefde.php feather behavior are dampened apportion in a assassin society. If you’re a procreator, instilling sympathetic seal in your youngster is people of the multitudinous ways you can usurp them manage a distinguished, blithesome life.

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Vítejte na webu o české herečce Tereze Voříškové

  

 

 

návštěvnost
32967

Seo servis

online

2 lidé