Vyhledávání


Kontakt

www administrátor

E-mail: admin@terezavoriskova.cz

Novinky

fotky

11.05.2010 19:29
Tak konečně budou poslány fotky a autogramy všem co si o ně napsali, omlouvám se za dlouhé čekání :-) Poprosím další případné zájemce o fotku nebo podpis aby si o ně napsali buď do Švandova divadla, nebo do divadla Komedie a přiložili ofrankovanou obálku. Budeme se snažit odpovídat hned jak dopis...

Fotografie z Ústecké ZOO 28.9.2009 - křtění Irbise (sněžného levharta Nangu)

14.10.2009 14:11
     Tereza Voříšková křtila 28.9.2009 Irbise - sněžného levharta Nangu v Ústecké ZOO. (Fotky jsou speciálně upraveny)   (autor Josef "Hellmut" Vojáček)

Premiéra filmu "Ať žijí rytíři"

07.10.2009 11:05
     Dnes večer 7.10.2009 je premiéra filmu "Ať žijí rytíři", které se učastním a přinesu Vám informace včetně recenze filmu.

Terčiny novinky č.5

08.09.2009 18:27
     Dnes vyšel videoklip Kryštof (složil Richard Krajčo) - cyRáno      Také k nám zavítala malá ochutnávka z filmu Ireny Pavláskové "Zemský ráj to napohled". Premiéra je stanovena na 17.11.2009  

Terčiny novinky č.4

01.09.2009 13:29
     V časopise InStyle jsou krásné fotky Terezy. Jedná se o číslo 9/2009, které právě v prodeji.        Po filmu "2Bobule je i film-seriál "Ať žijí rytíři" na facebooku. Staňte se fanouškem! AŤ ŽIJÍ RYTÍŘI facebook      8.10.2009...

Během prosince nastanou změny na webu

09.12.2008 09:49
     Možná se někdo lekl, zda po měsíci neskončím. Nejen, že web pojede dál, ale chystám spoustu novinek.      Prozradím alespoň některé. Velkou změnou bude paralelní mutace do anglického jazyka. Dále chystám soutěže o ceny. Prostor pro tento web byl také...

Další fotografie Terezy z připravovaného seriálu "Než se táta vrátí" od Patrika Stanka

03.12.2008 12:47
     Přináším slíbenou druhou půlku fotografií z připravovaného seriálu NEŽ SE TÁTA VRÁTÍ. (Pro shlédnutí celé galerie klikněte na fotku.)      (Tyto fotografie podléhají copyrightu a není dovoleno je vkládat na jiné stránky bez svolení jejich autora.)

Překrásné fotografie Terezy z připravovaného seriálu "Než se táta vrátí" od Patrika Stanka

02.12.2008 15:58
     Přínáším vám exkluzivní fotografie z připravovaného televizního seriálu NEŽ SE TÁTA VRÁTÍ. Dnes to bude první půlka. Zítra bude následovat zbytek. Užijte si je. (Pro shlednutí celé galerie, klikněte na fotku.)      (Tyto fotografie podléhají copyrightu...

Uvolněte se, prosím ze 3.10.2008

28.11.2008 11:31
     Kdo neviděl pořad "Uvolněte se, prosím", vysílané 3.10.2008, má možnost jej shlédnout na stránkách České televize. Zde klikněte pro více informací.

Odkazy na rozhovory s Terezou

25.11.2008 14:43
     Zde si můžete pročíst několik rozhovorů s Terezou, které byly na internetu uveřejněny.   Yellow - výborný rozhovor s Terezou Super - o filmu a natáčení Venkovského učitele Týden - chat s osobností Chytrá žena - s Terezou o Bobulích       ...
1 | 2 >>

Diskusní téma: Úvodní strana

Datum: 21.11.2019

Vložil: Allenclomo

Titulek: Hello

Hello

Datum: 20.11.2019

Vložil: ennustaja horoskooppi

Titulek: how to conduct and worsen their own shin-plasters after years

How you arbitrate to steer your kids to spare, at no measure leave to fall forget that it’s in your cost-effective inside information to comha.tiodto.se/kaunis-talo/ennustaja-horoskooppi.php insure that they discern how to issue with and increase their own fat down the value of years to come. After all, you potency rely on your kids’ sensible habits to operate c raise cain you be scarce in after you dally up your hat in the performance of good.

Datum: 20.11.2019

Vložil: Walterarola

Titulek: Сорокина Екатерина Александровна, шантажирует коллег

Главная бестолочь из всех сотрудников кафедры МИИТа «ТехБез» Сорокина Екатерина Александровна получила степень сомнительным путем.
Работая в ВУЗе, Сорокина Екатерина Александровна высказывала угрозы в адрес сотрудников других кафедр что те будут наказаны руководством - Аксеновым Владимиром Алексеевичем, если просто не поставят в зачетку отметку

Datum: 20.11.2019

Vložil: KennyThumn

Titulek: Twitter hack account

Twitter hack
Hack Twitter
Twitter hacking
Twitter account hack
Twitter hack account
hacking Twitter
Twitter password hack
Twitter hack account
hack Twitter account
Twitter password
Twitter crack
Twitter password hackin

Datum: 19.11.2019

Vložil: mexico national ret

Titulek: It takes customs a sole seconds to answer

So, when you come crusty of to convey a greenbacks stewardship concept to your nipper, clarify why and how you’re doing it. And look looking after teachable moments wherever you go. Mundane activities, like manta.beiruck.se/leve-sammen/mexico-national-ret.php shopping outings, are responsible a prompt as the duration of reinforcement. It takes even-handed a unsatisfactory seconds to commission in default to your kid why you chose the cheaper generic modus vivendi = 'lifestyle' out of order down the functionally corresponding name-brand option.

Datum: 19.11.2019

Vložil: RachaelHoR

Titulek: Сорокина Екатерина Александровна и повсеместное взяточничество

Но садистские наклонности Сорокиной Екатерины Александровны пробуждаются во время защиты дипломных работ!
Ей точно известно, как защита важна для студентов.
Доцент кафедры Сорокина Екатерина Александровна, действуя по предварительному сговору с Климовой Дианой Викторовной, завкафедрой Аксеновым Владимиром Алексеевичем, не то что поимеют последние деньги со студентов, но и душу!
Непрекращающиеся замечания по оформлению работ с намеком на возрастающую стоимость защиты!
Ввиду своей собственной несостоятельности, Сорокина Екатерина Александровна особое внимание уделяет своим сверстницам. С особенным рвением получают девушки в положении.

Datum: 19.11.2019

Vložil: XRumerTest

Titulek: Test, just a test

Hello. And Bye.

Datum: 19.11.2019

Vložil: simonaor

Titulek: Simona chose A2zcareers Corp

Hi guys, it’s Simona here!
I work as a professional an essay writer and have created this content with the intent of changing your life for the better. I started honing my writing abilities in high school. I learned that my fellow students needed writing help—and they were willing to pay for it. The money was enough to help pay my tuition for my remaining semesters of college.
Ever since school, I have continued to work as an academic writer. I was hired by a writing service based in the United Kingdom. Since then, the dissertations that I have written have been sold around Europe and the United States.
In my line of work, I have become used to hearing, “Simona, can you help me meet my writing assignment deadline?” I know that I can provide this service.

Professional Writer – Simona Ortega – [urlhttps://a2zcareers.org/]A2zcareers[/url] Corps

Datum: 19.11.2019

Vložil: sahkoiset oppimisymparistot

Titulek: how to conduct and grow their own spondulicks after years

How you elect to enlighten your kids to curb, not at all low regard that it’s in your financially sound soft on of to guere.tiodto.se/vihjeitae/saehkoeiset-oppimisympaeristoet.php insure that they sanctify how to manage and butter up their own five-by-five for years to come. After all, you muscle rely on your kids’ parsimonious habits to drive c misbehave you protracted after you associate with up your hat in the lecture of good.

Datum: 19.11.2019

Vložil: XRumerTest

Titulek: Test, just a test

Hello. And Bye.

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Vítejte na webu o české herečce Tereze Voříškové

  

 

 

návštěvnost
32967

Seo servis

online

2 lidé