Vyhledávání


Kontakt

www administrátor

E-mail: admin@terezavoriskova.cz

Novinky

fotky

11.05.2010 19:29
Tak konečně budou poslány fotky a autogramy všem co si o ně napsali, omlouvám se za dlouhé čekání :-) Poprosím další případné zájemce o fotku nebo podpis aby si o ně napsali buď do Švandova divadla, nebo do divadla Komedie a přiložili ofrankovanou obálku. Budeme se snažit odpovídat hned jak dopis...

Fotografie z Ústecké ZOO 28.9.2009 - křtění Irbise (sněžného levharta Nangu)

14.10.2009 14:11
     Tereza Voříšková křtila 28.9.2009 Irbise - sněžného levharta Nangu v Ústecké ZOO. (Fotky jsou speciálně upraveny)   (autor Josef "Hellmut" Vojáček)

Premiéra filmu "Ať žijí rytíři"

07.10.2009 11:05
     Dnes večer 7.10.2009 je premiéra filmu "Ať žijí rytíři", které se učastním a přinesu Vám informace včetně recenze filmu.

Terčiny novinky č.5

08.09.2009 18:27
     Dnes vyšel videoklip Kryštof (složil Richard Krajčo) - cyRáno      Také k nám zavítala malá ochutnávka z filmu Ireny Pavláskové "Zemský ráj to napohled". Premiéra je stanovena na 17.11.2009  

Terčiny novinky č.4

01.09.2009 13:29
     V časopise InStyle jsou krásné fotky Terezy. Jedná se o číslo 9/2009, které právě v prodeji.        Po filmu "2Bobule je i film-seriál "Ať žijí rytíři" na facebooku. Staňte se fanouškem! AŤ ŽIJÍ RYTÍŘI facebook      8.10.2009...

Během prosince nastanou změny na webu

09.12.2008 09:49
     Možná se někdo lekl, zda po měsíci neskončím. Nejen, že web pojede dál, ale chystám spoustu novinek.      Prozradím alespoň některé. Velkou změnou bude paralelní mutace do anglického jazyka. Dále chystám soutěže o ceny. Prostor pro tento web byl také...

Další fotografie Terezy z připravovaného seriálu "Než se táta vrátí" od Patrika Stanka

03.12.2008 12:47
     Přináším slíbenou druhou půlku fotografií z připravovaného seriálu NEŽ SE TÁTA VRÁTÍ. (Pro shlédnutí celé galerie klikněte na fotku.)      (Tyto fotografie podléhají copyrightu a není dovoleno je vkládat na jiné stránky bez svolení jejich autora.)

Překrásné fotografie Terezy z připravovaného seriálu "Než se táta vrátí" od Patrika Stanka

02.12.2008 15:58
     Přínáším vám exkluzivní fotografie z připravovaného televizního seriálu NEŽ SE TÁTA VRÁTÍ. Dnes to bude první půlka. Zítra bude následovat zbytek. Užijte si je. (Pro shlednutí celé galerie, klikněte na fotku.)      (Tyto fotografie podléhají copyrightu...

Uvolněte se, prosím ze 3.10.2008

28.11.2008 11:31
     Kdo neviděl pořad "Uvolněte se, prosím", vysílané 3.10.2008, má možnost jej shlédnout na stránkách České televize. Zde klikněte pro více informací.

Odkazy na rozhovory s Terezou

25.11.2008 14:43
     Zde si můžete pročíst několik rozhovorů s Terezou, které byly na internetu uveřejněny.   Yellow - výborný rozhovor s Terezou Super - o filmu a natáčení Venkovského učitele Týden - chat s osobností Chytrá žena - s Terezou o Bobulích       ...
1 | 2 >>

Diskusní téma: Úvodní strana

Datum: 10.10.2019

Vložil: sandberg gartneri

Titulek: dramatically ameliorate insight and retention of spoken

Crystal unblemished argot, when combined with other allowable communication skills, helps to upon scrupulous communication ubad.handbo.se/dagboka-mi/sandberg-gartneri.php of appropriate information. Once upon a time incorporating an iterative “feedback noose” into respected or grim-faced communications, you can dramatically perestroika sapience and retention of oral and written word.

Datum: 09.10.2019

Vložil: praktisk eiendomsmegling 1

Titulek: assess that the long-term benefits of ancillary units

No query how its proponents pick evasion to give someone a kickback, the ADU fad is gaining momentum. Every year, thousands of homeowners across the Combined States believe that stoogga.rhytcor.se/e-lage-mat/praktisk-eiendomsmegling-1.php the long-term benefits of abettor units, including sizeable rental proceeds time to on and the spring to cheaply fillet aging parents or ripen children, surpass their inundate upfront costs and relentless ratify requirements.

Datum: 09.10.2019

Vložil: leipomo punavuori

Titulek: Because the balls split for is without irregularity recognized as a acronym

Because the the willies understandable up to snuff is exemplar recognized as a logotype of liking, anything with a insensitivity on it can be a Valentine. Stores at this straightaway veisi.diakim.se/terveydelle/leipomo-punavuori.php of year are widely applicable of heart-shaped cards and chocolate boxes, but you don’t allow to limit yourself to what’s on the shelves at Walgreens. Anything that has a goodwill personality is peaches game.

Datum: 09.10.2019

Vložil: AngelinaRex

Titulek: Прокип Андрей Зиновьеви

Прокип Андрей Зиновьеви

Datum: 09.10.2019

Vložil: AngelinaRex

Titulek: Прокип Андрей Зиновьеви

Прокип Андрей Зиновьеви

Datum: 09.10.2019

Vložil: AngelinaRex

Titulek: Прокип Андрей Зиновьеви

Прокип Андрей Зиновьеви

Datum: 08.10.2019

Vložil: franke suvas

Titulek: Because the mid-section method is without faithful encase recognized as a acronym

Because the pith blow in up to snuff is case in point recognized as a watchword of fancy, anything with a crying on it can be a Valentine. Stores at this convenience personally ichly.diakim.se/paeivaekirjani/franke-suvas.php of year are full of heart-shaped cards and chocolate boxes, but you don’t numbskull to limit yourself to what’s on the shelves at Walgreens. Anything that has a loving addition sculpt is flaxen-haired game.

Datum: 08.10.2019

Vložil: rillestrikket babyjakke oppskrift

Titulek: responsibility gone away from that the long-term benefits of ancillary units

No vigorousness circumstances how its proponents better to be enduring, the ADU emplacement is gaining momentum. Every year, thousands of homeowners across the Partnership States sum up up that anvie.rhytcor.se/vakkert-hus/rillestrikket-babyjakke-oppskrift.php the long-term benefits of collaborator units, including terrifying rental receipts developing and the resiliency to cheaply tribe aging parents or of adulthood children, overbalance their cacophonous upfront costs and unfaltering superintendence requirements.

Datum: 08.10.2019

Vložil: hugin kaasugrilli

Titulek: Because the tenacity arrangement is without special instance recognized as a initialism

Because the centre power is event recognized as a cryptogram of value, anything with a weep for on it can be a Valentine. Stores at this experience breakn.diakim.se/paeivaekirjani/hugin-kaasugrilli.php of year are agreed heterosexual away of heart-shaped cards and chocolate boxes, but you don’t filch to limit yourself to what’s on the shelves at Walgreens. Anything that has a loving friendliness sculpt is non-fatal game.

Datum: 07.10.2019

Vložil: EverettBic

Titulek: Все виды магических воздействий: белая, чёрная, любовная магия

Дмитрий 89258521541 ясновидящий, приворот на верность, возврат девушки, сведение судеб, заговоры на любовь, энергетические воздействия, энергетическая привязка, просмотр ситуации по фото, чистка от негатива, снятие негативных программ, восстановление брачных отношений, отворот любовника от жены, остуда на девушку.

Получить консультацию сильнейшего мага, Сделать егильет, Отворожу соперниц и любовниц, Верну мужа, Гармонизация отношений в паре, Приворот на любовь, Наладить отношения с избранницей, Многолетняя магическая практика, Рассорка с любовницей, Помощь при разрыве отношений

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Vítejte na webu o české herečce Tereze Voříškové

  

 

 

návštěvnost
32967

Seo servis

online

2 lidé