Vyhledávání


Kontakt

www administrátor

E-mail: admin@terezavoriskova.cz

Fotografie z Ústecké ZOO 28.9.2009 - křtění Irbise (sněžného levharta Nangu)

14.10.2009 14:11

     Tereza Voříšková křtila 28.9.2009 Irbise - sněžného levharta Nangu v Ústecké ZOO. (Fotky jsou speciálně upraveny)

 

(autor Josef "Hellmut" Vojáček)

Diskusní téma: Fotografie z Ústecké ZOO 28.9.2009 - křtění Irbise (sněžného levharta Nangu)

Datum: 05.06.2018

Vložil: AlbertTriaf

Titulek: How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

The men's prostate is central to the section of a male's reproductive :. It secretes fluids that help the transportation and activation of sperm. The men's prostate is found just as you're watching rectum, below the bladder and all around the urethra. When there is prostate problem, in most cases very uncomfortable and inconvenient for your patient as his urinary method is directly affected.

The common prostate health issues are prostate infection, enlarged prostate and cancer of the prostate.Prostate infection, also called prostatitis, is easily the most common prostate-related problem in men younger than 55 years of age. Infections from the prostate gland are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis will be the least common of all kinds of prostate infection. It is a result of bacteria located in the large intestines or urinary tract. Patients can experience fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by using antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to ease the swelling.

Chronic bacterial prostatitis is often a condition of a particular defect within the gland as well as the persistence presence of bacteria inside the urinary tract. It can be due to trauma towards the urinary tract or by infections received from other regions of the body. A patient may go through testicular pain, lower back pains and urination problems. Although it is uncommon, it is usually treated by removal from the prostate defect then the utilization antibiotics and NSAIDs to deal with the redness.

Non-bacterial prostatitis is the reason approximately 90% coming from all prostatitis cases; however, researchers have not even to determine the causes of these conditions. Some researchers think that chronic non-bacterial prostatitis occur as a consequence of unknown infectious agents while other think that intensive exercise and lifting can cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, an appropriate meals are important. These are some of the actions to keep your prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is critical for our health and wellbeing and will also also keep your urinary track clean.

2. Some studies suggest that several ejaculations each week will assist you to prevent cancer of prostate.

3. Eat steak without excess. It has been shown that consuming greater than four meals of beef weekly will increase the chance of prostate diseases and cancer.

4. Maintain a suitable diet with cereals, vegetable and fruits to make certain sufficient intake of nutrients needed for prostate health.

The most critical measure to consider to make sure a healthy prostate is to go for regular prostate health screening. If you are forty years old and above, you must choose prostate examination at least once annually.

Datum: 12.02.2012

Vložil: Piotr z Polski

Titulek: Pozdrawiam Panią Terezę Voriskovą

Niestety, nie rozumiem Waszego języka. A może Wy rozumiecie mnie?

Unfortunately, I don't understand Your language. Maybe You understand me?

For many years till now in my opinion Natally Portman was the most beautiful actress. From now miss/mrs Tereza is the best. Buy

Datum: 05.10.2011

Vložil: Lukáš

Titulek: Radek Nohejl

Terezu Voříškovou velice obdivuji, dokonce tak, že si myslím, že tak debilní stránky si nezaslouží. Radek Nohejl neovládá ani shodu přísudku s podmětem.

Datum: 29.03.2018

Vložil: neřeknu

Titulek: Odpověď

Máš pravdu

Datum: 23.02.2010

Vložil: Jiří

Titulek: ...

Milí chlapi, je sranda pozorovat že si ze stránek Terezky Voříškové děláte seznamku, a co srandovnější je že přímo s ní :-D. Nechci urážet něčí city ale ve vší úctě. Nejsem si jistý jestli si Vaše texty někdy vůbec přečte neboť musí být velmi zaneprázdněná. Sám sem na roztrhání a neumím si představit že bych se scházel s kupou obdivovatelů pokud bych byl takto vytížen... Zanechám kritiky a půjdu k tomu proč sem vůbec píši. Vážím si této herečky a přeji jí mnoho dalších úspěchů, jelikož mi přijde že v dnešní době je hereček které něco umí a nějak vypadají čím dál měně.

Datum: 24.11.2009

Vložil: Pavel

Titulek: Večeře

Je pravda že je Terezka nádherna holka, ale nikdy jsem si ji zvlášt někde ve filmu nevšiml. Spiš mě zaujala když jsem včera četl jeden jeji rozhovor. Jak psala že ji každy nabizi projiždu luxusnim autem a kdo vi co ještě. Jak když ma hlad tak je nevrla, jak krouti hlavou nad lidma co na takovych těch profilech piši stavy: jdu na večeři a pak spat. To je jako bych to řikal ja doslova. Strašně mě to zaujalo. Hlavně se ted stěhuju do Prahy a strašně doufam že by se mi podařilo ji někde potkat, nebo jen pět minut s ni mluvit a smět ji pozvat někdy na večeři. Asi bych za to dal kdo vi co :) Stravit večer u večeře a vina někde v restauraci a smět si s někym tak okouzlujicim povidat. Těžko si ale všimna obyč kluka nebo tak. At už má moc práce nebo z divadla či hrani v televizi jiný známosti a taky jistě si taji soukromý takže ani nikdo nevi jestli nemá přitele. Ale kdyby jen přeci si to osobně tady četla a jen tak by přijala pozvani na večeři tak napiš icq 565 832 636. Pavel. jo a jemi 24

Datum: 17.11.2009

Vložil: Ondra Varan

Titulek: Kouzelná holka

Nikdy jsem se o slavné osobnosti nezajímal. Ovšem po odchodu z kina jsem chtěl o Terce vědět více. Je to zvláštní jak mě tahle holka dostala. Jedním slovem je opravdu nádherná. Má nádherný oči, ústa, postavu. Jemně nakřáplej hlas - strašně sexi. Pak má celkem hodně výrazný špičáky, je to taková sexi šelma. Kdyby si tohle Terko náhodou četla, napiš na ondros@email.cz. Chtěl bych s touhle holkou třeba na večeři. Ale páč nejsem v tom "showbyznysu" nemám šanci. Téhle herečce opravdu fandím, kouzelná holka. To mě tak napadá, proč já blb nešel někam na konzervatoř????

Datum: 19.10.2009

Vložil: Radek N.

Titulek: upravené

Bohužel já je dostal takhle. Takže s tím nic nenadělám.

Jo a zdravím vás všechny z Hong Kongu.

Datum: 18.10.2009

Vložil: t

Titulek: z

proč sou upravený? to ne dejte sem original

Datum: 18.10.2009

Vložil: Tomáš

Titulek: souhlas!!

To teda je!!!!

1 | 2 >>