Vyhledávání


Kontakt

www administrátor

E-mail: admin@terezavoriskova.cz

Fotografie z Ústecké ZOO 28.9.2009 - křtění Irbise (sněžného levharta Nangu)

14.10.2009 14:11

     Tereza Voříšková křtila 28.9.2009 Irbise - sněžného levharta Nangu v Ústecké ZOO. (Fotky jsou speciálně upraveny)

 

(autor Josef "Hellmut" Vojáček)

Diskusní téma: Fotografie z Ústecké ZOO 28.9.2009 - křtění Irbise (sněžného levharta Nangu)

Datum: 12.02.2012

Vložil: Piotr z Polski

Titulek: Pozdrawiam Panią Terezę Voriskovą

Niestety, nie rozumiem Waszego języka. A może Wy rozumiecie mnie?

Unfortunately, I don't understand Your language. Maybe You understand me?

For many years till now in my opinion Natally Portman was the most beautiful actress. From now miss/mrs Tereza is the best. Buy

Datum: 05.10.2011

Vložil: Lukáš

Titulek: Radek Nohejl

Terezu Voříškovou velice obdivuji, dokonce tak, že si myslím, že tak debilní stránky si nezaslouží. Radek Nohejl neovládá ani shodu přísudku s podmětem.

Datum: 29.03.2018

Vložil: neřeknu

Titulek: Odpověď

Máš pravdu

Datum: 23.02.2010

Vložil: Jiří

Titulek: ...

Milí chlapi, je sranda pozorovat že si ze stránek Terezky Voříškové děláte seznamku, a co srandovnější je že přímo s ní :-D. Nechci urážet něčí city ale ve vší úctě. Nejsem si jistý jestli si Vaše texty někdy vůbec přečte neboť musí být velmi zaneprázdněná. Sám sem na roztrhání a neumím si představit že bych se scházel s kupou obdivovatelů pokud bych byl takto vytížen... Zanechám kritiky a půjdu k tomu proč sem vůbec píši. Vážím si této herečky a přeji jí mnoho dalších úspěchů, jelikož mi přijde že v dnešní době je hereček které něco umí a nějak vypadají čím dál měně.

Datum: 24.11.2009

Vložil: Pavel

Titulek: Večeře

Je pravda že je Terezka nádherna holka, ale nikdy jsem si ji zvlášt někde ve filmu nevšiml. Spiš mě zaujala když jsem včera četl jeden jeji rozhovor. Jak psala že ji každy nabizi projiždu luxusnim autem a kdo vi co ještě. Jak když ma hlad tak je nevrla, jak krouti hlavou nad lidma co na takovych těch profilech piši stavy: jdu na večeři a pak spat. To je jako bych to řikal ja doslova. Strašně mě to zaujalo. Hlavně se ted stěhuju do Prahy a strašně doufam že by se mi podařilo ji někde potkat, nebo jen pět minut s ni mluvit a smět ji pozvat někdy na večeři. Asi bych za to dal kdo vi co :) Stravit večer u večeře a vina někde v restauraci a smět si s někym tak okouzlujicim povidat. Těžko si ale všimna obyč kluka nebo tak. At už má moc práce nebo z divadla či hrani v televizi jiný známosti a taky jistě si taji soukromý takže ani nikdo nevi jestli nemá přitele. Ale kdyby jen přeci si to osobně tady četla a jen tak by přijala pozvani na večeři tak napiš icq 565 832 636. Pavel. jo a jemi 24

Datum: 17.11.2009

Vložil: Ondra Varan

Titulek: Kouzelná holka

Nikdy jsem se o slavné osobnosti nezajímal. Ovšem po odchodu z kina jsem chtěl o Terce vědět více. Je to zvláštní jak mě tahle holka dostala. Jedním slovem je opravdu nádherná. Má nádherný oči, ústa, postavu. Jemně nakřáplej hlas - strašně sexi. Pak má celkem hodně výrazný špičáky, je to taková sexi šelma. Kdyby si tohle Terko náhodou četla, napiš na ondros@email.cz. Chtěl bych s touhle holkou třeba na večeři. Ale páč nejsem v tom "showbyznysu" nemám šanci. Téhle herečce opravdu fandím, kouzelná holka. To mě tak napadá, proč já blb nešel někam na konzervatoř????

Datum: 19.10.2009

Vložil: Radek N.

Titulek: upravené

Bohužel já je dostal takhle. Takže s tím nic nenadělám.

Jo a zdravím vás všechny z Hong Kongu.

Datum: 18.10.2009

Vložil: t

Titulek: z

proč sou upravený? to ne dejte sem original

Datum: 18.10.2009

Vložil: Tomáš

Titulek: souhlas!!

To teda je!!!!

Datum: 17.10.2009

Vložil: xxx

Titulek: nádherná...

Je to ta nejkrásnější holka, co může být...

1 | 2 >>