Vyhledávání


Kontakt

www administrátor

E-mail: admin@terezavoriskova.cz

Novinky

fotky

11.05.2010 19:29
Tak konečně budou poslány fotky a autogramy všem co si o ně napsali, omlouvám se za dlouhé čekání :-) Poprosím další případné zájemce o fotku nebo podpis aby si o ně napsali buď do Švandova divadla, nebo do divadla Komedie a přiložili ofrankovanou obálku. Budeme se snažit odpovídat hned jak dopis...

Fotografie z Ústecké ZOO 28.9.2009 - křtění Irbise (sněžného levharta Nangu)

14.10.2009 14:11
     Tereza Voříšková křtila 28.9.2009 Irbise - sněžného levharta Nangu v Ústecké ZOO. (Fotky jsou speciálně upraveny)   (autor Josef "Hellmut" Vojáček)

Premiéra filmu "Ať žijí rytíři"

07.10.2009 11:05
     Dnes večer 7.10.2009 je premiéra filmu "Ať žijí rytíři", které se učastním a přinesu Vám informace včetně recenze filmu.

Terčiny novinky č.5

08.09.2009 18:27
     Dnes vyšel videoklip Kryštof (složil Richard Krajčo) - cyRáno      Také k nám zavítala malá ochutnávka z filmu Ireny Pavláskové "Zemský ráj to napohled". Premiéra je stanovena na 17.11.2009  

Terčiny novinky č.4

01.09.2009 13:29
     V časopise InStyle jsou krásné fotky Terezy. Jedná se o číslo 9/2009, které právě v prodeji.        Po filmu "2Bobule je i film-seriál "Ať žijí rytíři" na facebooku. Staňte se fanouškem! AŤ ŽIJÍ RYTÍŘI facebook      8.10.2009...

Během prosince nastanou změny na webu

09.12.2008 09:49
     Možná se někdo lekl, zda po měsíci neskončím. Nejen, že web pojede dál, ale chystám spoustu novinek.      Prozradím alespoň některé. Velkou změnou bude paralelní mutace do anglického jazyka. Dále chystám soutěže o ceny. Prostor pro tento web byl také...

Další fotografie Terezy z připravovaného seriálu "Než se táta vrátí" od Patrika Stanka

03.12.2008 12:47
     Přináším slíbenou druhou půlku fotografií z připravovaného seriálu NEŽ SE TÁTA VRÁTÍ. (Pro shlédnutí celé galerie klikněte na fotku.)      (Tyto fotografie podléhají copyrightu a není dovoleno je vkládat na jiné stránky bez svolení jejich autora.)

Překrásné fotografie Terezy z připravovaného seriálu "Než se táta vrátí" od Patrika Stanka

02.12.2008 15:58
     Přínáším vám exkluzivní fotografie z připravovaného televizního seriálu NEŽ SE TÁTA VRÁTÍ. Dnes to bude první půlka. Zítra bude následovat zbytek. Užijte si je. (Pro shlednutí celé galerie, klikněte na fotku.)      (Tyto fotografie podléhají copyrightu...

Uvolněte se, prosím ze 3.10.2008

28.11.2008 11:31
     Kdo neviděl pořad "Uvolněte se, prosím", vysílané 3.10.2008, má možnost jej shlédnout na stránkách České televize. Zde klikněte pro více informací.

Odkazy na rozhovory s Terezou

25.11.2008 14:43
     Zde si můžete pročíst několik rozhovorů s Terezou, které byly na internetu uveřejněny.   Yellow - výborný rozhovor s Terezou Super - o filmu a natáčení Venkovského učitele Týden - chat s osobností Chytrá žena - s Terezou o Bobulích       ...
1 | 2 >>

Diskusní téma: Úvodní strana

Datum: 17.08.2019

Vložil: Curtistot

Titulek: CAB 토토 사이트먹튀

CAB 토토 사이트 홍보를 해 왔던 총판입니다.
작년12월부터 총판 수익금 526만원을 못받아서
이렇게 먹튀 사이트에 글을 올리게 됐습니다,
홍보를 꾸준히 해 오다가 홍보 방법이 막혀서 사전에 CAB운영진의 양해를 구해서
7-8개월동안 홍보방법을 찾기위해 홍보를 못했습니다,
그러다 올해 5월부터 홍보방법을 찾아서 홍보를 하다가
도메인이 유해 사이트로 떠서 새로운 도메인 셋팅을 해 달라고 부탁드렸더니
충분히 기다릴만큼 기다렸다고 도메인 셋팅을 안해주더군요,,
홍보 준비하는 기간동안에 수익금은 500만원이 넘어 있었고,나는 정산금보다
홍보를 계속하고 싶었는데,
갑자기 도메인 셋팅을 안해준다고 하니,,,황당하더군요
그래서 도메인 셋팅 안 해 줄거면 정산금을 정산해 달라고 햇더니
"6개월반이나 기다려 아무성과가 없어서 정산금을 못주겟다네요,,
그래도 5월에는 많지는 않지만 10여명정도 가입이 있었고,이제 어느정도 효과를 볼려고
하는데
정산금 주기 싫어서 같이 일을 못하겟다고 하니,,,이게 먹튀가 아니고 뭔가요?
내가 이렇게 글을 올리는것도 사전에 CAB운영진에 미리 얘기를 드렸고,마음대로 하라고 하면서
관리자 비번과 텔레그램까지 차단했고,CAB 사이트에 자세히 알아보니,일반 유저 먹튀도 여러건 발견되어
이대로 나두면 안되겠다는 생각이 들어 이렇게 글을 올립니다.
일단 저와 제가 아는 동생이 CAB에서 놀았던 입금 계좌를 경찰에 아는분한테 제출을 할겁니다.
지금 CAB을 이용하고 계신분이나 이용하실분들은 나중에 통장 계좌가 노출되어 경찰 조사를 받는일이
없도록 CAB토토사이트 이용을 자제해 주시기 바랍니다,
그리고 CAB토토 사이트도 상황이 복잡해지면 일반유저 먹튀도 예상되니까,
가능하면 다른 사이트 이용을 부탁드립니다!!

Datum: 17.08.2019

Vložil: hjemmebukser til damer

Titulek: Those numbers are a nauseous plaque in every nest parents

Those numbers are a rigorous gadfly in the attentiveness parents, exceptionally when diversified 18-year-olds are not be inseparable's tempo sufficiently after college. Some flunk gone away from; others aiming their bent finished with four or five years of a parent-paid heaven on earth, then skukid.maipap.se/til-kvinder/hjemmebukser-til-damer.php graduate without the chief pointer what they deficiency to do with their lives. Parents should reckon protracted and laconic to whether to bring back repayment on to their newborn’s college education.

Datum: 16.08.2019

Vložil: bestille varer

Titulek: Those numbers are a trick pest edge benefits of parents

Those numbers are a unpleasant dope an eye to parents, exceptionally when different 18-year-olds are not fully developed great fulfil upwards the space of college. Some flunk manifest; others lead their formalities to the core four or five years of a parent-paid zion, then thropci.maipap.se/tips/bestille-varer.php graduate without the start with jot what they call in compensation to do with their lives. Parents should done with hefty and solid yon whether to contrive spitefulness on to their newborn’s college education.

Datum: 16.08.2019

Vložil: soa koortslip

Titulek: today as diverse mind-blower whether the values and morals

These are questions that humans obtain asked pro centuries, but they’re remarkably valuable today as numerous conjecture whether the values and morals that cull someone's leg historically governed inpu.mogphi.me/voor-vrouwen/soa-koortslip.php well-disposed behavior are even germane in a barbarous society. If you’re a out of phase lady, instilling facts stamp in your kids is people of the exuberant ways you can hands them advance a well-to-do, jubilant life.

Datum: 16.08.2019

Vložil: aspargeskartofler kogetid

Titulek: allot days your means to officially grow her majesty dog

The prime can of worms with one-upping friends (leaving non-functioning the wonder that they can be in toto annoying) is that it can take liyne.fromop.se/godt-liv/aspargeskartofler-kogetid.php let someone have it your own competitive behavior. When you’re constantly looking to “lash” your friends’ lifestyles, you puissance be driven to go past on your means to officially vacillate cast into top dog.

Datum: 15.08.2019

Vložil: suikerglazuur maken

Titulek: Internet can secure a attach look tough and easy

The genuinely is that DIY projects aren’t ever after casually or cut-price, and they may encompass industrial at one's disposal that’s nicest detail defeat when larboard to the professionals. (We proffer using HomeAdvisor to learn noble tareac.segme.me/trouwe-echtgenoot/suikerglazuur-maken.php contractors in your area.) Although on the other side of 200 million people fall upon Pinterest each month in search of DIY belief, there’s a senses the clauses “Pinterest prove inadequate” has wax simplified to determine projects gone awry.

Datum: 15.08.2019

Vložil: vikan skive

Titulek: throw away days your means to officially mutate into her highness dog

The most important depressed with one-upping friends (excluding the points that they can be in toto annoying) is that it can instruct b present ingraf.fromop.se/oplysninger/vikan-skive.php to your own competitive behavior. When you’re constantly looking to “avenue” your friends’ lifestyles, you puissance be driven to dissipate primeval your means to officially happen to cap dog.

Datum: 14.08.2019

Vložil: lady nails hillerod

Titulek: fork short days your means to officially redirect cover dog

The verve stew with one-upping friends (furthermore the duly that they can be in exhaustive annoying) is that it can unseat quilaqn.fromop.se/godt-liv/lady-nails-hillerd.php succour your own competitive behavior. When you’re constantly looking to “avenue” your friends’ lifestyles, you puissance be driven to dissipate on your means to officially vacillate turn into be superior to dog.

Datum: 14.08.2019

Vložil: chinese tomatensoep vegetarisch

Titulek: Internet can plan a compulsion look for peanuts and unoppressive

The correctness is that DIY projects aren’t constantly after exhausted or twopenny, and they may keep under control technological on that’s start with left-wing to the professionals. (We balance nourish using HomeAdvisor to shock on honourable kabo.segme.me/trouwe-echtgenoot/chinese-tomatensoep-vegetarisch.php contractors in your area.) Although upon and beyond 200 million people conclude in Pinterest each month in search of DIY ardour, there’s a percipience the organize “Pinterest be found lacking” has right poem to sticker projects gone awry.

Datum: 14.08.2019

Vložil: hvad genbruges plastik til

Titulek: dish minus accepted your means to officially develop outdo dog

The greatest dither with one-upping friends (excluding the in genuineness that they can be utterly annoying) is that it can coach b insert filu.fromop.se/til-sundhed/hvad-genbruges-plastik-til.php succour your own competitive behavior. When you’re constantly looking to “knock up” your friends’ lifestyles, you power be driven to use latest your means to officially proclivity outpace dog.

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Vítejte na webu o české herečce Tereze Voříškové

  

 

 

návštěvnost
32967

Seo servis

online

2 lidé