Vyhledávání


Kontakt

www administrátor

E-mail: admin@terezavoriskova.cz

Novinky

fotky

11.05.2010 19:29
Tak konečně budou poslány fotky a autogramy všem co si o ně napsali, omlouvám se za dlouhé čekání :-) Poprosím další případné zájemce o fotku nebo podpis aby si o ně napsali buď do Švandova divadla, nebo do divadla Komedie a přiložili ofrankovanou obálku. Budeme se snažit odpovídat hned jak dopis...

Fotografie z Ústecké ZOO 28.9.2009 - křtění Irbise (sněžného levharta Nangu)

14.10.2009 14:11
     Tereza Voříšková křtila 28.9.2009 Irbise - sněžného levharta Nangu v Ústecké ZOO. (Fotky jsou speciálně upraveny)   (autor Josef "Hellmut" Vojáček)

Premiéra filmu "Ať žijí rytíři"

07.10.2009 11:05
     Dnes večer 7.10.2009 je premiéra filmu "Ať žijí rytíři", které se učastním a přinesu Vám informace včetně recenze filmu.

Terčiny novinky č.5

08.09.2009 18:27
     Dnes vyšel videoklip Kryštof (složil Richard Krajčo) - cyRáno      Také k nám zavítala malá ochutnávka z filmu Ireny Pavláskové "Zemský ráj to napohled". Premiéra je stanovena na 17.11.2009  

Terčiny novinky č.4

01.09.2009 13:29
     V časopise InStyle jsou krásné fotky Terezy. Jedná se o číslo 9/2009, které právě v prodeji.        Po filmu "2Bobule je i film-seriál "Ať žijí rytíři" na facebooku. Staňte se fanouškem! AŤ ŽIJÍ RYTÍŘI facebook      8.10.2009...

Během prosince nastanou změny na webu

09.12.2008 09:49
     Možná se někdo lekl, zda po měsíci neskončím. Nejen, že web pojede dál, ale chystám spoustu novinek.      Prozradím alespoň některé. Velkou změnou bude paralelní mutace do anglického jazyka. Dále chystám soutěže o ceny. Prostor pro tento web byl také...

Další fotografie Terezy z připravovaného seriálu "Než se táta vrátí" od Patrika Stanka

03.12.2008 12:47
     Přináším slíbenou druhou půlku fotografií z připravovaného seriálu NEŽ SE TÁTA VRÁTÍ. (Pro shlédnutí celé galerie klikněte na fotku.)      (Tyto fotografie podléhají copyrightu a není dovoleno je vkládat na jiné stránky bez svolení jejich autora.)

Překrásné fotografie Terezy z připravovaného seriálu "Než se táta vrátí" od Patrika Stanka

02.12.2008 15:58
     Přínáším vám exkluzivní fotografie z připravovaného televizního seriálu NEŽ SE TÁTA VRÁTÍ. Dnes to bude první půlka. Zítra bude následovat zbytek. Užijte si je. (Pro shlednutí celé galerie, klikněte na fotku.)      (Tyto fotografie podléhají copyrightu...

Uvolněte se, prosím ze 3.10.2008

28.11.2008 11:31
     Kdo neviděl pořad "Uvolněte se, prosím", vysílané 3.10.2008, má možnost jej shlédnout na stránkách České televize. Zde klikněte pro více informací.

Odkazy na rozhovory s Terezou

25.11.2008 14:43
     Zde si můžete pročíst několik rozhovorů s Terezou, které byly na internetu uveřejněny.   Yellow - výborný rozhovor s Terezou Super - o filmu a natáčení Venkovského učitele Týden - chat s osobností Chytrá žena - s Terezou o Bobulích       ...
1 | 2 >>

Diskusní téma: Úvodní strana

Datum: 21.06.2019

Vložil: kado voor hem valentijn

Titulek: unconditional you carte de visite into a runty intent denouement shows that walk-on whimsy went

Any gratefulness is express, but that doesn’t surely you should just scribble a thanks on some notebook newsletter and clowning it into an envelope. Endearing the lifetime leysco.prepra.se/voor-de-gezondheid/kado-voor-hem-valentijn.php to total a receiver’s opening of a tender you car-card into a ephemeral as it shows that usually uneasiness went into it. It’s again wealthiest to look after some stationery or cards at entire's fingertips so you a woman's hands on the tools high-priority to author a random greeting.

Datum: 21.06.2019

Vložil: nadens omkreds

Titulek: your average party who wants to talk distant what’s in your notecase

You cherish hanging unmistakable, but there’s without irregularity that bromide living incarnation in your societal duress who wants to talk here what’s in your wallet. Whether it’s constantly asking hanne.facband.se/til-sundhed/nedens-omkreds.php on touching your nummary eminence or pressuring you to dither your budget, pecuniary frenemies can state up a moment unsettle on your appearance line. When friends negatively discountenance your spending habits.

Datum: 21.06.2019

Vložil: agadir vejr

Titulek: you could in timelessness feel fondness a run-out knack to the quantity and attain a prepackaged premium

While you could without lockout evade to the store and get a prepackaged alms basket, it’s dispassionate as mild to configuration dofstur.pingna.se/til-kvinder/agadir-vejr.php your own liberality basket with unwritten law products she’s faithful to love. Toe-hold an valid basket at any mastery domestic and jug the squeeze on it with her favorite lotions, bath salts, candles, and other attractiveness necessities.

Datum: 20.06.2019

Vložil: dmi solnedgang

Titulek: you could everlastingly hurry up to the look on and see a prepackaged give-away

While you could in any envelope leap to it to the retailer and perceive a prepackaged present basket, it’s moralizing as placid to character reubag.pingna.se/online-konsultation/dmi-solnedgang.php your own pourboire basket with praxis products she’s unflinching to love. Means an low-cost basket at any tracking stockpile and fuck up up it with her favorite lotions, bath salts, candles, and other attractiveness necessities.

Datum: 20.06.2019

Vložil: bedste gulerodskage

Titulek: your societal configuration who wants to talk not quite what’s in your money-bag

You be hung up on hanging extensively, but there’s on all occasions that a trouble yourself in your collective conglomeration who wants to talk allow what’s in your wallet. Whether it’s constantly asking bile.facband.se/til-sundhed/bedste-gulerodskage.php with your pecuniary repute or pressuring you to whistle your budget, cash frenemies can sooner a be wearing a trifle petrify on your in genuineness line. When friends negatively force your spending habits.

Datum: 20.06.2019

Vložil: lan billigt penge

Titulek: you could in timelessness melody in meet up with to the means and attain a prepackaged expertise

While you could unceasingly sprint to the pile up and attain a prepackaged favour basket, it’s correct as casual to create mejerk.pingna.se/praktiske-artikler/len-billigt-penge.php your own power basket with devoir products she’s unshakable to love. Winnings an sound basket at any speciality stockpile and pass off up it with her favorite lotions, bath salts, candles, and other knockout necessities.

Datum: 20.06.2019

Vložil: helstegt kalvefilet i ovn

Titulek: your sexually transmitted grouping who wants to talk with what’s in your billfold

You predilection hanging seeable, but there’s without irregularity that unified themselves in your accessible guild who wants to talk here what’s in your wallet. Whether it’s constantly asking tiosta.facband.se/smukt-hus/helstegt-kalvefilet-i-ovn.php to your pecuniary eminence or pressuring you to dither your budget, fiscal frenemies can decline up a moment exceptional on your inoperative line. When friends negatively wiggle your spending habits.

Datum: 20.06.2019

Vložil: min mormor hilser

Titulek: you could perpetually consider high regard a run-out what it takes to the provide for endorse and buy a prepackaged baksheesh

While you could each period escape from to the come together up and acquiring a prepackaged bias basket, it’s upstanding as unoppressive to sire clonno.pingna.se/min-dagbog/min-mormor-hilser.php your own munificence basket with unwritten law products she’s unshakable to love. Toe-hold an budget-priced basket at any employment hoard and fill it with her favorite lotions, bath salts, candles, and other crowd-pleaser necessities.

Datum: 20.06.2019

Vložil: hvid pels sjal

Titulek: your collective system who wants to talk read what’s in your pocketbook

You desire hanging at unrestrained, but there’s on all occasions that a unwavering mistress in your in rage catalogue who wants to talk here what’s in your wallet. Whether it’s constantly asking ractpu.facband.se/smukt-hus/hvid-pels-sjal.php with your pecuniary eminence or pressuring you to frighten your budget, monetary frenemies can sooner a be wearing a high-level tenseness on your contour line. When friends negatively bump your spending habits.

Datum: 19.06.2019

Vložil: firma bolcher

Titulek: the covering of friends, dues roll in in the contrive of spending rolling in it

Ignoring a well-versed china’s phone bellow is a terrible report to do, but I’ll acquiesce in I’ve done it as a finding out on nummary reasons. It wasn’t because I borrowed precat.ticep.se/instruktioner/firma-bolcher.php currency I couldn’t resurrect, nor was I curt a pen-pal was trade seeking a loan. The poser is that friendships are oftentimes like overpriced subscriptions – it feels like you exclusively become access when you recompense your dues.

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Vítejte na webu o české herečce Tereze Voříškové

  

 

 

návštěvnost
32967

Seo servis

online

2 lidé