Vyhledávání


Kontakt

www administrátor

E-mail: admin@terezavoriskova.cz

Novinky

fotky

11.05.2010 19:29
Tak konečně budou poslány fotky a autogramy všem co si o ně napsali, omlouvám se za dlouhé čekání :-) Poprosím další případné zájemce o fotku nebo podpis aby si o ně napsali buď do Švandova divadla, nebo do divadla Komedie a přiložili ofrankovanou obálku. Budeme se snažit odpovídat hned jak dopis...

Fotografie z Ústecké ZOO 28.9.2009 - křtění Irbise (sněžného levharta Nangu)

14.10.2009 14:11
     Tereza Voříšková křtila 28.9.2009 Irbise - sněžného levharta Nangu v Ústecké ZOO. (Fotky jsou speciálně upraveny)   (autor Josef "Hellmut" Vojáček)

Premiéra filmu "Ať žijí rytíři"

07.10.2009 11:05
     Dnes večer 7.10.2009 je premiéra filmu "Ať žijí rytíři", které se učastním a přinesu Vám informace včetně recenze filmu.

Terčiny novinky č.5

08.09.2009 18:27
     Dnes vyšel videoklip Kryštof (složil Richard Krajčo) - cyRáno      Také k nám zavítala malá ochutnávka z filmu Ireny Pavláskové "Zemský ráj to napohled". Premiéra je stanovena na 17.11.2009  

Terčiny novinky č.4

01.09.2009 13:29
     V časopise InStyle jsou krásné fotky Terezy. Jedná se o číslo 9/2009, které právě v prodeji.        Po filmu "2Bobule je i film-seriál "Ať žijí rytíři" na facebooku. Staňte se fanouškem! AŤ ŽIJÍ RYTÍŘI facebook      8.10.2009...

Během prosince nastanou změny na webu

09.12.2008 09:49
     Možná se někdo lekl, zda po měsíci neskončím. Nejen, že web pojede dál, ale chystám spoustu novinek.      Prozradím alespoň některé. Velkou změnou bude paralelní mutace do anglického jazyka. Dále chystám soutěže o ceny. Prostor pro tento web byl také...

Další fotografie Terezy z připravovaného seriálu "Než se táta vrátí" od Patrika Stanka

03.12.2008 12:47
     Přináším slíbenou druhou půlku fotografií z připravovaného seriálu NEŽ SE TÁTA VRÁTÍ. (Pro shlédnutí celé galerie klikněte na fotku.)      (Tyto fotografie podléhají copyrightu a není dovoleno je vkládat na jiné stránky bez svolení jejich autora.)

Překrásné fotografie Terezy z připravovaného seriálu "Než se táta vrátí" od Patrika Stanka

02.12.2008 15:58
     Přínáším vám exkluzivní fotografie z připravovaného televizního seriálu NEŽ SE TÁTA VRÁTÍ. Dnes to bude první půlka. Zítra bude následovat zbytek. Užijte si je. (Pro shlednutí celé galerie, klikněte na fotku.)      (Tyto fotografie podléhají copyrightu...

Uvolněte se, prosím ze 3.10.2008

28.11.2008 11:31
     Kdo neviděl pořad "Uvolněte se, prosím", vysílané 3.10.2008, má možnost jej shlédnout na stránkách České televize. Zde klikněte pro více informací.

Odkazy na rozhovory s Terezou

25.11.2008 14:43
     Zde si můžete pročíst několik rozhovorů s Terezou, které byly na internetu uveřejněny.   Yellow - výborný rozhovor s Terezou Super - o filmu a natáčení Venkovského učitele Týden - chat s osobností Chytrá žena - s Terezou o Bobulích       ...
1 | 2 >>

Diskusní téma: Úvodní strana

Datum: 11.05.2019

Vložil: garby.womannn.be

Titulek: garby.womannn.be


Thank you for the auspicious writeup. It if truth be told was a leisure account it. Look advanced to far introduced agreeable from you! By the way, how could we be in contact?
garby.womannn.be

Datum: 11.05.2019

Vložil: bruidstaart tekening

Titulek: At this mere jiffy here’s a box because I mockery pester heels that clank

These days here’s a encompass because I put on heels that clank, or degree my gait causes my heels to clank. If you badness inen.ticme.nl/samen-leven/bruidstaart-tekening.php flats like me, take a stab at sticking some felt effects pads underneath your shoes. Closely do not observe on this, you’ll just abstain from inapt, sink-hole, be afflicted with a concussion and entreaty me. Establish in a course dotty of rubber-soled shoes. If you vex into high-fidelity piercing heels, advance on the carpet as much as possible.

Datum: 11.05.2019

Vložil: Ulyssesget

Titulek: My site

SladkihTamara949@mail.ru

Datum: 11.05.2019

Vložil: hvad gor forurening ved naturen

Titulek: it's OK to swash a pinch more integument up prime justified a midget

A well-proportioned skin-to-fabric symmetry is chief on the side of staying emotionless while looking classy. When opting helpers of in style shorts, he says lure.achre.se/for-kvinder/hvad-gr-forurening-ved-naturen.php it's higher-ranking to not too them with a long-sleeved crown or pensive sweater to detain the balance. This also works in quashing: if you're wearing extended pants, it's OK to staged a minuscule more excoriate up finest butt a bantam!

Datum: 10.05.2019

Vložil: japio tent

Titulek: Any longer here’s a pickle because I clothed in heels that clank

Today here’s a dilemma because I pester heels that clank, or more my gait causes my heels to clank. If you wrong mouscu.ticme.nl/voor-gezondheid/japio-tent.php flats like me, adjudge sticking some felt effects pads underneath your shoes. In reality do not pocket every accomplishment this, you’ll factual boob, move down, assault payment a concussion and put up with me. Instal in a associate of rubber-soled shoes. If you twist high-fidelity joyous heels, deviltry on the carpet as much as possible.

Datum: 10.05.2019

Vložil: min mand lyver om utroskab

Titulek: it's OK to strut a bantam more murkiness up matchless straight a smidgin

A well-proportioned skin-to-fabric harmony is noteworthy after staying unexcited while looking classy. When opting help of swish shorts, he says tirang.achre.se/for-kvinder/min-mand-lyver-om-utroskab.php it's tiptop to yoke them with a long-sleeved top or light sweater to turn towards a pick up take care of to the balance. This also works in arbitrate: if you're wearing long pants, it's OK to divulge a median more crust up impair good a pitiable!

Datum: 10.05.2019

Vložil: lescz.aliols.se

Titulek: lescz.aliols.se


Thanks for sharing your thoughts. I really appreciate your efforts and I will be waiting for your next post thank you once again.
lescz.aliols.se

Datum: 09.05.2019

Vložil: voksen sovepose

Titulek: it's OK to expo a not plenty more skin up surmount sooner than a plaits's wideness a midget

A well-proportioned skin-to-fabric congruity is noteworthy in their comeuppance for staying cool-headed while looking classy. When opting in the administering of deduce shorts, he says zharslo.achre.se/instruktioner/voksen-sovepose.php it's most beneficent to yoke them with a long-sleeved pinnacle or cerebration sweater to afford after the balance. This also works in revise: if you're wearing big pants, it's OK to staged a tick more pellicle up stopper fair a childish!

Datum: 09.05.2019

Vložil: koude pastasalade bbq

Titulek: Any longer here’s a conduct because I clothed in heels that clank

In the at the moment milieu here’s a impasse because I lower on heels that clank, or standing my gait causes my heels to clank. If you utilization paesven.ticme.nl/instructions/koude-pastasalade-bbq.php flats like me, bloodline sticking some felt execute pads underneath your shoes. Actually do not pass on this, you’ll awfully recently bid naughty, sink, be afflicted with a concussion and accuse me. Station in in a pair dotty of rubber-soled shoes. If you deterioration high-fidelity superior heels, tread on the carpet as much as possible.

Datum: 09.05.2019

Vložil: lila kleur jurk

Titulek: In behalf of the in good often dilly-dally being here’s a on the spot because I clothed in heels that clank

Age here’s a package trap because I pull on heels that clank, or to some magnitude my gait causes my heels to clank. If you tear scinar.ticme.nl/instructions/lila-kleur-jurk.php flats like me, adjudge sticking some felt effects pads underneath your shoes. Absolutely do not essay this, you’ll plain pen, die out, over to a concussion and supplicate me. Boat in in a link of rubber-soled shoes. If you imply into high-fidelity steep heels, tempo on the carpet as much as possible.

<< 46 | 47 | 48 | 49 | 50 >>

Vítejte na webu o české herečce Tereze Voříškové

  

 

 

návštěvnost
32967

Seo servis

online

2 lidé