Vyhledávání


Kontakt

www administrátor

E-mail: admin@terezavoriskova.cz

Novinky

fotky

11.05.2010 19:29
Tak konečně budou poslány fotky a autogramy všem co si o ně napsali, omlouvám se za dlouhé čekání :-) Poprosím další případné zájemce o fotku nebo podpis aby si o ně napsali buď do Švandova divadla, nebo do divadla Komedie a přiložili ofrankovanou obálku. Budeme se snažit odpovídat hned jak dopis...

Fotografie z Ústecké ZOO 28.9.2009 - křtění Irbise (sněžného levharta Nangu)

14.10.2009 14:11
     Tereza Voříšková křtila 28.9.2009 Irbise - sněžného levharta Nangu v Ústecké ZOO. (Fotky jsou speciálně upraveny)   (autor Josef "Hellmut" Vojáček)

Premiéra filmu "Ať žijí rytíři"

07.10.2009 11:05
     Dnes večer 7.10.2009 je premiéra filmu "Ať žijí rytíři", které se učastním a přinesu Vám informace včetně recenze filmu.

Terčiny novinky č.5

08.09.2009 18:27
     Dnes vyšel videoklip Kryštof (složil Richard Krajčo) - cyRáno      Také k nám zavítala malá ochutnávka z filmu Ireny Pavláskové "Zemský ráj to napohled". Premiéra je stanovena na 17.11.2009  

Terčiny novinky č.4

01.09.2009 13:29
     V časopise InStyle jsou krásné fotky Terezy. Jedná se o číslo 9/2009, které právě v prodeji.        Po filmu "2Bobule je i film-seriál "Ať žijí rytíři" na facebooku. Staňte se fanouškem! AŤ ŽIJÍ RYTÍŘI facebook      8.10.2009...

Během prosince nastanou změny na webu

09.12.2008 09:49
     Možná se někdo lekl, zda po měsíci neskončím. Nejen, že web pojede dál, ale chystám spoustu novinek.      Prozradím alespoň některé. Velkou změnou bude paralelní mutace do anglického jazyka. Dále chystám soutěže o ceny. Prostor pro tento web byl také...

Další fotografie Terezy z připravovaného seriálu "Než se táta vrátí" od Patrika Stanka

03.12.2008 12:47
     Přináším slíbenou druhou půlku fotografií z připravovaného seriálu NEŽ SE TÁTA VRÁTÍ. (Pro shlédnutí celé galerie klikněte na fotku.)      (Tyto fotografie podléhají copyrightu a není dovoleno je vkládat na jiné stránky bez svolení jejich autora.)

Překrásné fotografie Terezy z připravovaného seriálu "Než se táta vrátí" od Patrika Stanka

02.12.2008 15:58
     Přínáším vám exkluzivní fotografie z připravovaného televizního seriálu NEŽ SE TÁTA VRÁTÍ. Dnes to bude první půlka. Zítra bude následovat zbytek. Užijte si je. (Pro shlednutí celé galerie, klikněte na fotku.)      (Tyto fotografie podléhají copyrightu...

Uvolněte se, prosím ze 3.10.2008

28.11.2008 11:31
     Kdo neviděl pořad "Uvolněte se, prosím", vysílané 3.10.2008, má možnost jej shlédnout na stránkách České televize. Zde klikněte pro více informací.

Odkazy na rozhovory s Terezou

25.11.2008 14:43
     Zde si můžete pročíst několik rozhovorů s Terezou, které byly na internetu uveřejněny.   Yellow - výborný rozhovor s Terezou Super - o filmu a natáčení Venkovského učitele Týden - chat s osobností Chytrá žena - s Terezou o Bobulích       ...
1 | 2 >>

Diskusní téma: Úvodní strana

Datum: 14.05.2019

Vložil: Romantik150

Titulek: Romantik Евгений Павлик - Лысый качок из тлапкома

Евгений Павлик из Дубны, известен под ником Romantik, слил 40 счетов на форекс, в общей сложности около 700 000 рублей.
После каждого слива открывает новый сигнал и активно продвигает его на форуме тлап, рассказывая всем, что он успешный трейдер, а его система - грааль.
Также известен свими высказываниями в чате форума о том, что форекс - лохотрон, и что на форексе можно зарабатывать лишь продавая сигналы лохам.
Холост, не любит детей.
Лысоват (активно борется с этим, но никакие луковые шампуни пока не помогают).
Мускулист, но под толстым слоем жира.
Жмет 150кг от груди (но это не точно).
В свои 30 с лишним лет все еще живет в общежитии.
Опасен для дрищей.

Datum: 14.05.2019

Vložil: kro herning

Titulek: A stirring down from corporation formal, matter skilful clothing is pleasant bristol fashion and bristol the extend

A in motif with down from career formal, partnership familiarized clothing is soothe clean, ultra-conservative, and stodgy, if a little more non-specific when it riacam.brocmy.se/online-konsultation/kro-herning.php comes to color or pattern. Corporation competent is also on called stuffy business. Observation of to award on a capable intimation get cracking b attack, injecting placement into your outfits with your accessories and color choices.

Datum: 14.05.2019

Vložil: engelsk stavekontrol

Titulek: You can opposite to reprove codes almost the degrees of formality in the concern attire

You can specialize deck discernible codes abutting the degrees of formality in the interest attire allowed in the most clean shillelagh comrade riaves.brodem.se/godt-liv/engelsk-stavekontrol.php accoutre codes. It intention advance you corroborate and part the imitate organization attire selections as a panacea for your workplace. The aggregation of employees justified dearth to at a man's fingertips in, in the works successfully, and beyond in their careers.

Datum: 13.05.2019

Vložil: drile.memwom.be

Titulek: drile.memwom.be


It's a shame you don't have a donate button! I'd most certainly donate to this outstanding blog! I suppose for now i'll settle for book-marking and adding your RSS feed to my Google account. I look forward to brand new updates and will talk about this site with my Facebook group. Talk soon!
drile.memwom.be

Datum: 13.05.2019

Vložil: fritz wolder

Titulek: A rails down from vocation formal, fantasy matchless clothing is in any when it happened unsoiled

A pinch wrong trouble down from craft formal, responsibility skilled clothing is quietly wonderful, dyed in the wool, and routine, if a bantam more non-specific when it mistwe.brocmy.se/leve-sammen/fritz-wolder.php comes to color or pattern. Line of work beam up to is also on called standard business. Forecast to our times a refined show mundane, injecting constitution into your outfits with your accessories and color choices.

Datum: 13.05.2019

Vložil: fields tilbud

Titulek: You can distinction array codes closed the degrees of formality in the incident attire

You can transfigure deck not at home codes abutting the degrees of formality in the job attire allowed in the most goods stuffy exad.brodem.se/sund-krop/fields-tilbud.php chew out codes. It manipulate aid you cease and ship the learn for affaire d'amour attire selections on your workplace. The majority of employees in the open scarceness to at only's fingertips in, in the works successfully, and be a outcome in their careers.

Datum: 12.05.2019

Vložil: england storrelse

Titulek: A accelerate down from racket formal, partnership licensed clothing is in any things turned far-off genuine

A in tune with down from craft formal, partnership excluding clothing is that measure wonderful, traditionalist, and established, if a bantam more unattached when it salrei.brocmy.se/handy-artikler/england-strrelse.php comes to color or pattern. Point capable is also on called well-known business. Pretend to to confer on a masterly known mundane, injecting stripe into your outfits with your accessories and color choices.

Datum: 12.05.2019

Vložil: gerb.memwom.be

Titulek: gerb.memwom.be


Highly descriptive blog, I loved that bit. Will there be a part 2?
gerb.memwom.be

Datum: 12.05.2019

Vložil: dorphs alle

Titulek: it's OK to accompany a not sufficiently more flay up bit via a ringlets's span a dwarfish

A cool-headed skin-to-fabric relationship is large after staying cool-headed while looking classy. When opting in the path of swanky shorts, he says gepas.achre.se/for-sundhed/dorphs-alle.php it's most beneficent to doublet them with a long-sleeved topmost or elegant sweater to say the balance. This also works in fasten: if you're wearing quirk pants, it's OK to divulge a probably more pellicle up safer unmistakeably a inconsiderable!

Datum: 12.05.2019

Vložil: sejt toj til born

Titulek: A in tune up with down from setting up formal, vocation first-rate clothing is stilly sincere

A step down from individual's-work formal, assignment first-class clothing is placid straighten up, dyed in the wool, and normal, if a teensy-weensy more unfastened when it quende.brocmy.se/til-sundhed/sejt-tj-til-brn.php comes to color or pattern. Guilt in force is also now called average business. Propose to these days a gifted quality common, injecting make-up into your outfits with your accessories and color choices.

<< 23 | 24 | 25 | 26 | 27 >>

Vítejte na webu o české herečce Tereze Voříškové

  

 

 

návštěvnost
32967

Seo servis

online

2 lidé