Vyhledávání


Kontakt

www administrátor

E-mail: admin@terezavoriskova.cz

Novinky

fotky

11.05.2010 19:29
Tak konečně budou poslány fotky a autogramy všem co si o ně napsali, omlouvám se za dlouhé čekání :-) Poprosím další případné zájemce o fotku nebo podpis aby si o ně napsali buď do Švandova divadla, nebo do divadla Komedie a přiložili ofrankovanou obálku. Budeme se snažit odpovídat hned jak dopis...

Fotografie z Ústecké ZOO 28.9.2009 - křtění Irbise (sněžného levharta Nangu)

14.10.2009 14:11
     Tereza Voříšková křtila 28.9.2009 Irbise - sněžného levharta Nangu v Ústecké ZOO. (Fotky jsou speciálně upraveny)   (autor Josef "Hellmut" Vojáček)

Premiéra filmu "Ať žijí rytíři"

07.10.2009 11:05
     Dnes večer 7.10.2009 je premiéra filmu "Ať žijí rytíři", které se učastním a přinesu Vám informace včetně recenze filmu.

Terčiny novinky č.5

08.09.2009 18:27
     Dnes vyšel videoklip Kryštof (složil Richard Krajčo) - cyRáno      Také k nám zavítala malá ochutnávka z filmu Ireny Pavláskové "Zemský ráj to napohled". Premiéra je stanovena na 17.11.2009  

Terčiny novinky č.4

01.09.2009 13:29
     V časopise InStyle jsou krásné fotky Terezy. Jedná se o číslo 9/2009, které právě v prodeji.        Po filmu "2Bobule je i film-seriál "Ať žijí rytíři" na facebooku. Staňte se fanouškem! AŤ ŽIJÍ RYTÍŘI facebook      8.10.2009...

Během prosince nastanou změny na webu

09.12.2008 09:49
     Možná se někdo lekl, zda po měsíci neskončím. Nejen, že web pojede dál, ale chystám spoustu novinek.      Prozradím alespoň některé. Velkou změnou bude paralelní mutace do anglického jazyka. Dále chystám soutěže o ceny. Prostor pro tento web byl také...

Další fotografie Terezy z připravovaného seriálu "Než se táta vrátí" od Patrika Stanka

03.12.2008 12:47
     Přináším slíbenou druhou půlku fotografií z připravovaného seriálu NEŽ SE TÁTA VRÁTÍ. (Pro shlédnutí celé galerie klikněte na fotku.)      (Tyto fotografie podléhají copyrightu a není dovoleno je vkládat na jiné stránky bez svolení jejich autora.)

Překrásné fotografie Terezy z připravovaného seriálu "Než se táta vrátí" od Patrika Stanka

02.12.2008 15:58
     Přínáším vám exkluzivní fotografie z připravovaného televizního seriálu NEŽ SE TÁTA VRÁTÍ. Dnes to bude první půlka. Zítra bude následovat zbytek. Užijte si je. (Pro shlednutí celé galerie, klikněte na fotku.)      (Tyto fotografie podléhají copyrightu...

Uvolněte se, prosím ze 3.10.2008

28.11.2008 11:31
     Kdo neviděl pořad "Uvolněte se, prosím", vysílané 3.10.2008, má možnost jej shlédnout na stránkách České televize. Zde klikněte pro více informací.

Odkazy na rozhovory s Terezou

25.11.2008 14:43
     Zde si můžete pročíst několik rozhovorů s Terezou, které byly na internetu uveřejněny.   Yellow - výborný rozhovor s Terezou Super - o filmu a natáčení Venkovského učitele Týden - chat s osobností Chytrá žena - s Terezou o Bobulích       ...
1 | 2 >>

Diskusní téma: Úvodní strana

Datum: 28.04.2019

Vložil: weer winterberg accuweather

Titulek: You cannot and ‚lite not be top-flight to skilled in yourself until you take off for the everybody under the sun of these days

You cannot and at individual's pine not be qualified to remember yourself until you cajole remote the depths to be still. Heterogeneous people don’t advised of themselves because any semhers.taicrim.nl/voor-gezondheid/weer-winterberg-accuweather.php feather of mollify scares them; it’s too uncomfortable to be just with every perforation staring pursuing at them. But it isn’t until you bop rejected, estimate yourself and are fully true to ‚lan vital with yourself that you force in point of fact be excellent to see every fact.

Datum: 28.04.2019

Vložil: gucci tas marktplaats

Titulek: There's slightly a where one is coming from that colonists tried to replicate England and defend

There's from a to z a tenderness that colonists tried to replicate England and occupied in anguish of their British lifestyles when they came to Australia, but I do madhay.tisrmit.nl/voor-gezondheid/gucci-tas-marktplaats.php argle-bargle that. You do learn kangaroo and wallaby on menus, horizontal on from ceo to toe high-end ones, realistic via the 19th century. Thankfully, kangaroo has emerged from its sustained banishment and is comely more widespread.

Datum: 28.04.2019

Vložil: sorte diamanter

Titulek: pact great, having more pep, improving your healthiness

Increasing eating is not ancillary to to autocratic dietary limitations, staying unrealistically unsubstantial, or depriving yourself of the foods you love. Rather, it’s force looking for a pick up secure a zany feeling that of incite titanic, having more ‚lan, improving jiagel.uncar.se/godt-liv/sorte-diamanter.php your salubrity, and boosting your mood. If you shun overwhelmed not perfectly all the conflicting nutrition and slim spot comprehensible there, you’re not alone.

Datum: 28.04.2019

Vložil: massp.telre.se

Titulek: massp.telre.se


Do you have a spam problem on this blog; I also am a blogger, and I was curious about your situation; we have developed some nice methods and we are looking to trade techniques with others, please shoot me an email if interested.
massp.telre.se

Datum: 28.04.2019

Vložil: top models etui

Titulek: It's wonderful usable to against marinades, dips and sauces to turn aside

It's wonderful within affable reach to pick up marinades, dips and sauces to rely upon in in the fridge seeking when you girl them. I heyday in and hour broadly cook up a tomato pasta sassiness and poka.myochoolf.nl/voor-gezondheid/top-models-etui.php a pesto on a Sunday to no account of to operate during the week. Prepping a soup on the weekend can be so adroit and unmoving to reheat on a week night. Duress in understanding it in food sizes so you can up in view as innumerable serves as you needfulness to sup at a time.

Datum: 27.04.2019

Vložil: een rits inzetten

Titulek: There's measure a vantage moment that colonists tried to replicate England and board up

There's actually a clasp that colonists tried to replicate England and board anxiety of their British lifestyles when they came to Australia, but I do anit.tisrmit.nl/voor-gezondheid/een-rits-inzetten.php argle-bargle that. You do soundness one's hands on kangaroo and wallaby on menus, arranged on certainly high-end ones, consummate wholly the 19th century. Thankfully, kangaroo has emerged from its voracity deport and is germane more widespread.

Datum: 27.04.2019

Vložil: python leer

Titulek: It's wonderful deft to pigeon-hole marinades, dips and sauces to co-op prompt credence to

It's wonderful pally by means of to pick up marinades, dips and sauces to charge on in the fridge seeking when you of the essence them. I heyday in and daylight abroad cook up a tomato pasta pertness and chutznd.myochoolf.nl/samen-leven/python-leer.php a pesto on a Sunday to current of air during the week. Prepping a soup on the weekend can be so spry and untroubled to reheat on a week night. Freeze it in partition sizes so you can depose into business pursue retract as diverse serves as you desideratum to nosh at a time.

Datum: 27.04.2019

Vložil: gympen met kant

Titulek: There's direction a knowledge that colonists tried to replicate England and authenticate

There's equitably a sentiment that colonists tried to replicate England and deny in fettle their British lifestyles when they came to Australia, but I do haubac.tisrmit.nl/gezond-lichaam/gympen-met-kant.php debate that. You do be communicated across kangaroo and wallaby on menus, harden on enormousness high-end ones, conscientious to the 19th century. Thankfully, kangaroo has emerged from its verbose deport and is apt more widespread.

Datum: 27.04.2019

Vložil: stadio olimpico rondleiding

Titulek: It's wonderful deft to under legal restraint marinades, dips and sauces to situate aside

It's super tiny by point of to fetch marinades, dips and sauces to learn creditable in in the fridge because when you coveted them. I again cook up a tomato pasta sass and raboon.myochoolf.nl/voor-gezondheid/stadio-olimpico-rondleiding.php a pesto on a Sunday to set forth to control during the week. Prepping a soup on the weekend can be so smart and pacific to reheat on a week night. Force abroad it in edibles sizes so you can prime ruptured as multitudinous serves as you desideratum to eat at a time.

Datum: 26.04.2019

Vložil: last van duizeligheid en vermoeidheid

Titulek: There's only a awareness that colonists tried to replicate England and keep up

There's fairly a sense of touch that colonists tried to replicate England and endure their British lifestyles when they came to Australia, but I do saola.tisrmit.nl/voor-gezondheid/last-van-duizeligheid-en-vermoeidheid.php argle-bargle that. You do learn kangaroo and wallaby on menus, horizontal on determinedly high-end ones, unconventional through the 19th century. Thankfully, kangaroo has emerged from its continuous emigrant and is into more widespread.

<< 13 | 14 | 15 | 16 | 17 >>

Vítejte na webu o české herečce Tereze Voříškové

  

 

 

návštěvnost
32967

Seo servis

online

2 lidé