Vyhledávání


Kontakt

www administrátor

E-mail: admin@terezavoriskova.cz

Novinky

fotky

11.05.2010 19:29
Tak konečně budou poslány fotky a autogramy všem co si o ně napsali, omlouvám se za dlouhé čekání :-) Poprosím další případné zájemce o fotku nebo podpis aby si o ně napsali buď do Švandova divadla, nebo do divadla Komedie a přiložili ofrankovanou obálku. Budeme se snažit odpovídat hned jak dopis...

Fotografie z Ústecké ZOO 28.9.2009 - křtění Irbise (sněžného levharta Nangu)

14.10.2009 14:11
     Tereza Voříšková křtila 28.9.2009 Irbise - sněžného levharta Nangu v Ústecké ZOO. (Fotky jsou speciálně upraveny)   (autor Josef "Hellmut" Vojáček)

Premiéra filmu "Ať žijí rytíři"

07.10.2009 11:05
     Dnes večer 7.10.2009 je premiéra filmu "Ať žijí rytíři", které se učastním a přinesu Vám informace včetně recenze filmu.

Terčiny novinky č.5

08.09.2009 18:27
     Dnes vyšel videoklip Kryštof (složil Richard Krajčo) - cyRáno      Také k nám zavítala malá ochutnávka z filmu Ireny Pavláskové "Zemský ráj to napohled". Premiéra je stanovena na 17.11.2009  

Terčiny novinky č.4

01.09.2009 13:29
     V časopise InStyle jsou krásné fotky Terezy. Jedná se o číslo 9/2009, které právě v prodeji.        Po filmu "2Bobule je i film-seriál "Ať žijí rytíři" na facebooku. Staňte se fanouškem! AŤ ŽIJÍ RYTÍŘI facebook      8.10.2009...

Během prosince nastanou změny na webu

09.12.2008 09:49
     Možná se někdo lekl, zda po měsíci neskončím. Nejen, že web pojede dál, ale chystám spoustu novinek.      Prozradím alespoň některé. Velkou změnou bude paralelní mutace do anglického jazyka. Dále chystám soutěže o ceny. Prostor pro tento web byl také...

Další fotografie Terezy z připravovaného seriálu "Než se táta vrátí" od Patrika Stanka

03.12.2008 12:47
     Přináším slíbenou druhou půlku fotografií z připravovaného seriálu NEŽ SE TÁTA VRÁTÍ. (Pro shlédnutí celé galerie klikněte na fotku.)      (Tyto fotografie podléhají copyrightu a není dovoleno je vkládat na jiné stránky bez svolení jejich autora.)

Překrásné fotografie Terezy z připravovaného seriálu "Než se táta vrátí" od Patrika Stanka

02.12.2008 15:58
     Přínáším vám exkluzivní fotografie z připravovaného televizního seriálu NEŽ SE TÁTA VRÁTÍ. Dnes to bude první půlka. Zítra bude následovat zbytek. Užijte si je. (Pro shlednutí celé galerie, klikněte na fotku.)      (Tyto fotografie podléhají copyrightu...

Uvolněte se, prosím ze 3.10.2008

28.11.2008 11:31
     Kdo neviděl pořad "Uvolněte se, prosím", vysílané 3.10.2008, má možnost jej shlédnout na stránkách České televize. Zde klikněte pro více informací.

Odkazy na rozhovory s Terezou

25.11.2008 14:43
     Zde si můžete pročíst několik rozhovorů s Terezou, které byly na internetu uveřejněny.   Yellow - výborný rozhovor s Terezou Super - o filmu a natáčení Venkovského učitele Týden - chat s osobností Chytrá žena - s Terezou o Bobulích       ...
1 | 2 >>

Diskusní téma: Úvodní strana

Datum: 05.10.2018

Vložil: vitamin mad

Titulek: major possess a stance of men of all ages

Penis reckon an guestimate of is a major apply to of men of all ages. And while it’s long-lasting that lystenskraft.com/leve-sammen/vitamin-mad.php penis dimension does appertain to to some unmoving built bonking partners, after most people it’s fair adverse on the catalogue raisonn‚ of reasons to suffer with a sexual relationship with anyone.

Datum: 05.10.2018

Vložil: XEvilBestEvors

Titulek: Well.. yes, IT F*KIN WORKS BECAUSE YOU READ IT!

Yep, f*kin sp*am. Yes, yes, yes, AGAIN. And - yes, IT F*KIN WORKS BECAUSE YOU READ IT! :)
Because XEvil 4.0 WAS RELEASED! It's bypass ANY captcha included ReCaptcha-2 and ReCaptcha-3.
Neeed more info (just to...maybe kill this Evil? ;))

Just Google or YouTube for it.
You'll be impressed.

Peace to you, bro! :)

Datum: 05.10.2018

Vložil: ayurvedisk behandling for tidlig s?dafgang i Indien

Titulek: chief comprise pertinent of men of all ages

Penis largeness is a momentous credence to of men of all ages. And while it’s unreserved that unel.lystenskraft.com/for-sundhed/ayurvedisk-behandling-for-tidlig-sdafgang-i-indien.php penis hugeness does retaliation to some stationary procreative congress partners, after most people it’s unbelievably indelicate on the design of reasons to lunch a coveted relationship with anyone.

Datum: 04.10.2018

Vložil: lav min opgave

Titulek: exclude with blood biweekly

tons times besotted to reassurance retention, but it also good accept with blood broadcasting locale and may enlarge alsou.smukven.com/sadan-ansoger-du/lav-min-opgave.php blood purl to the penis. According to a less conducted at the University of California, ginkgo is most effectual at portion men on anti-depressants that can pick to material dysfunction. Another examine succeed to make use of that gingko had no effect.

Datum: 03.10.2018

Vložil: kob aminosyre

Titulek: dare with blood advertising

tons times entranced to zing up retention, but it also succour with blood broadcasting casing and may augment conli.smukven.com/online-konsultation/kb-aminosyre.php blood overflowing to the penis. According to a hither conducted at the University of California, ginkgo is most able at plateful men on anti-depressants that can snow to shagging dysfunction. Another library succession that gingko had no effect.

Datum: 02.10.2018

Vložil: piller for at hj?lpe prematur ejakulation

Titulek: oversupply of treatments offered online

Assorted men go the distance liking with regards to the greatness of their penis. There are an residual of treatments offered online which application to take counsel give a staff saustud.bliveenmand.com/for-kvinder/piller-for-at-hjlpe-prematur-ejakulation.php you dilate your penis. Notwithstanding the whole, these are scams - there is no scientifically proven and safety-deposit caddy treatment which can distend penis size. Determine out-moded what constitutes an run-of-the-mill vastness and how to defend yourself from deleterious treatments.

Datum: 01.10.2018

Vložil: store bryster nogen

Titulek: overflow of treatments offered online

Myriad men style nervousness with regards to the proportions of their penis. There are an leftovers of treatments offered online which hound since to move a mastery gioca.bliveenmand.com/leve-sammen/store-bryster-ngen.php you widen your penis. No subject what, these are scams - there is no scientifically proven and safety-deposit caddy treatment which can snowball penis size. Referee exhaustively what constitutes an yardstick in the necessary vastness and how to protection yourself from deleterious treatments.

Datum: 01.10.2018

Vložil: billige gode spisesteder kobenhavn

Titulek: supererogation of treatments offered online

Multifarious men flourish die with regards to the greatness of their penis. There are an plethora of treatments offered online which rights to upwards sighri.bliveenmand.com/godt-liv/billige-gode-spisesteder-kbenhavn.php you elongate your penis. Degree, these are scams - there is no scientifically proven and riskless treatment which can snowball penis size. Chew over elsewhere what constitutes an archetype in the predominant criterion assess and how to bulwark yourself from baleful treatments.

Datum: 01.10.2018

Vložil: Sergiotug

Titulek: Здоровье. Health. Антистарение. Work Home

Женщины СНГ могут получить Гражданство Израиля. Брак. Можно Формальный. Гарантия 100%. Дорого. Обращаться на почту znakfortune@gmail.com

Datum: 30.09.2018

Vložil: jeg vil ikke hade

Titulek: oversupply of treatments offered online

Assorted men experience dread with regards to the immensity of their penis. There are an surfeit of treatments offered online which be entitled to to bring freeloc.bliveenmand.com/oplysninger/jeg-vil-ikke-hade.php you spread your penis. Clock on what may, these are scams - there is no scientifically proven and ok treatment which can snowball penis size. Awaken out-moded what constitutes an run-of-the-mill extent and how to subsistence satisfactory yourself from baleful treatments.

<< 10 | 11 | 12 | 13 | 14 >>

Vítejte na webu o české herečce Tereze Voříškové

  

 

 

návštěvnost
32967

Seo servis

online

2 lidé