Vyhledávání


Kontakt

www administrátor

E-mail: admin@terezavoriskova.cz

Kniha návštěv

Datum: 06.05.2009

Vložil: Radek

Titulek: dovolená

Jsem tento týden na dovolené, takže se něčeho nového dočkáte až příští týden.
Vydržte :-)

Datum: 28.04.2009

Vložil: Radek

Titulek: pro Lucie.

Nejdříve jsem ten příspěvek nechtěl komentovat. Ale přeci jenom je potřeba sám se k tomu postavit a nenechávat to na ostatních.

Tento web je dělán přes rozhraní Webnode, které má určitá omezení.

Za nikoho se nevydávám a pokud vím, že Tereza bude maturovat v červnu a k tomu hraje ve dvou divadelních představení, tak asi tolik času zrovna nemá.

Pokud datum narození je na většině stránek špatně uveden, tak nevidím nic špatného na tom, je vyvést z omylu, ať fanoušci vědí, kdy mají přát Tereze.

Napsat mi, že toto nejsou stránky o Tereze Voříškové je velmi zvláštní. To by mě teda zajímalo o kom jsou :-) Že nejsou oficiální, to není rozdíl v tom o kom jsou.

Podle mě nejsi vůbec z nějaké takové společnosti a vidím tě spíš na průdiče co rád píše blbosti do diskuzí, jen aby se zviditelnil.

Je mi líto, že tu žijí takoví lidé.

Datum: 24.04.2009

Vložil: Janča

Titulek: lucie.

Tento web o Terezce Voříškové je velice pěkný a stále je tu něco nového.Tak nekritizuj, protože ten kdo to tu dělá má s tím určitě obrovskou práci. Nic si z toho Radku nedělej. Fanoušci Terky sem budou chodit i nadále!

Datum: 24.04.2009

Vložil: lucie.

Titulek: radek

Ahoj Radku, nic proti tobě. Ale sama dělám webové stránky a programuji. Jelikož máme velkou škálu klientů a i dvě celebrity, vím že tohle stránky o Tereze Voříškové nejsou. Dali jsme to na poradu a budeme to dávat do médií ať se Terezky zeptají, jestli o tomhle ví. Samozřejmě že ví, že někdo za jejími zády tohle dělá, ale neřeší. Proč by. Jseš její hodně velkej fanda, že? Ale tímhle si moc nepomůžeš, že za ní občas odpovíš. A sám ses párkrát nachytil viz. třeba že Tereza teď hraje nebo někde je. Momentálně nemá žádnou tak namáhavou práci, aby svým fanouškům neposlala svojí podepsanou fotku. A taky, že se vymlouváš na její mámu kd ymá vlastně narozeniny. Tak trochu přemýšlej. Každopádně my řešíme i tenhle problém. Vyhledáváme portály, portfolia osobností a kontrolujeme jestli údajná osobnost ví o tom,že takové sttránky má. A jako každá taková stránka by opravdu měla mít svojí osobnost. A odpovídat za Terezu a slíbit něco co nikdy nesplníš je trochu trapné. To že s ní máš jednu fotku, neznamená, že se za ní můžeš vydávat jako její manažer?? No tak. Každopádně super.cz se o to hodně zajímá. Každopádně koukej brzy na jejich stránky. Hezký den. Momentálně jdu skontrolovat stránky Nicol Štíbrové( třeba tě tam opět najdu). P.S. tímhle jsme tě nechtěli urazit či naštvat, jen je to v popise i naší práce.

Datum: 24.04.2009

Vložil: D.Klofáček

Titulek: Re: radek

Dobrý den. Bohužel nevím vaše celé jméno tak vám tedy budu řikat slečno Lucie. Docela by mě zajímalo jaký je váš popis práce ,ale velmi pochybuju ,že vyhledávání stránek s osobnostma. Pokud by to tak opravdu bylo tak za prvé by jste pana Nohejla nekontaktovala pres nějakou diskuzi ,ale oficiálně mailem a za druhé by rozhodně neuškodilo vaše celé jméno případně název agentury pro kterou pracujete. Tyto stránky ,jestli jsem si dobře přečetl v úvodu jsou neoficiální ,to známena ,že pan Nohejl neni žádný manažer! Rozhodně se za něj nevydává ani jsem takovou informaci nikde nenašel.A jestli se o toto zajima Super nebo Blesk tak to jsem si jistý ,že nic takového je nezajímá.Toto vám smetou ze stolu raz dva ,ty jdou po jiných kauzách :) a tím si nahráváte do vlastní branky protože kdyby jste opravdu dělala pro nějakou agenturu nebo firmu tak to nebudete dávat k bulváru.Takže bych rád kdyby jste se omluvila a pak si šla hledat stránky o dům dále ,třeba vám na toto někdo skočí. S pozdravem Daniel Klofáček.

Datum: 24.04.2009

Vložil: Zdeněk

Titulek: Lucie

No Lucko. Jsem taky fanda Terezy, ikdyž ne tak velikej jako Radek. Schodou okolností ho znám osobně a skutečně vím, jak se na těhle stránkách nadřel. Dokonce vím, že Tereza tyhle stránky zná. Zná je i Terežčina manažerka, která je s Radkem v kontaktu. Celé to na mě působí dojmem, že je s to s tvojí strany jenom závistivá reakce na to, že někdo přišel s dobrým nápadem dříve než vy. On ty stránky připravoval ještě v době, kdy Tereza nebyla tak slavná, a tedka když je známá a oblíbená vám to vadí, protože vám nejspíš "leze do kšeftu". Nezlob se na mě, ale podle mě jde pouze o to jak ho pošpinit, protože vy jste určitě plánovali, nebo možná plánujete udělat vlastní stránky pro Terezu a vadí vám konkurence. Podle mě je to prostě ubohý.

Datum: 28.04.2009

Vložil: nik

Titulek: Re: radek

milá lucie skutečně nevim o tom, že by zde radek dělal něco špatného Váš komentář a zcestný a velmi trapný

Datum: 23.04.2009

Vložil: Radek

Titulek: novinky

Nedivte se, že je teď trošku sucho po novinkách. Tereza se asi věnuje divadlu a hlavně přípravám na maturitu.

Takže proto musíte být trpěliví i ti co mají slíbenou fotku s podpisem nebo věnováním. Až budou podepsané a dostanu je, tak je odešlu. Vydržte.

Datum: 11.05.2009

Vložil: nik-nikyna

Titulek: Re: novinky

radku já nemyslim novinky zkrátka prostě fotky hele jukni na osobnosti kolik jich tam je a můžu ti poslat spoustu dalšich fotek terky

Datum: 20.04.2009

Vložil: nik

Titulek: fotky

máš tu prd fotek zagoogluj a koukej sem náký přidat fak chudý tu to je:))) snaž se trochu ne?

<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>