Vyhledávání

Kontakt

www administrátor

E-mail: admin@terezavoriskova.cz

Diskusní téma: Fotografie z Ústecké ZOO 28.9.2009 - křtění Irbise (sněžného levharta Nangu)

Datum: 24.11.2009

Vložil: Pavel

Titulek: Večeře

Je pravda že je Terezka nádherna holka, ale nikdy jsem si ji zvlášt někde ve filmu nevšiml. Spiš mě zaujala když jsem včera četl jeden jeji rozhovor. Jak psala že ji každy nabizi projiždu luxusnim autem a kdo vi co ještě. Jak když ma hlad tak je nevrla, jak krouti hlavou nad lidma co na takovych těch profilech piši stavy: jdu na večeři a pak spat. To je jako bych to řikal ja doslova. Strašně mě to zaujalo. Hlavně se ted stěhuju do Prahy a strašně doufam že by se mi podařilo ji někde potkat, nebo jen pět minut s ni mluvit a smět ji pozvat někdy na večeři. Asi bych za to dal kdo vi co :) Stravit večer u večeře a vina někde v restauraci a smět si s někym tak okouzlujicim povidat. Těžko si ale všimna obyč kluka nebo tak. At už má moc práce nebo z divadla či hrani v televizi jiný známosti a taky jistě si taji soukromý takže ani nikdo nevi jestli nemá přitele. Ale kdyby jen přeci si to osobně tady četla a jen tak by přijala pozvani na večeři tak napiš icq 565 832 636. Pavel. jo a jemi 24